logo

reklam

Artvin ÇoruhSpor Kulübü Kahvaltı Salonu Hizmete Girdi

Artvin spor camiasında önemli bir yeri olan Çoruhspor, kulübe destek olacak tesisleri bir bir faaliyete geçirmeye devam ediyor.

 

Artvin merkez Çarşı Mahallesi İnönü caddesi üzerinde, gazete bayi arkada tarafında yer alan Çoruhspor Kulübü kahvaltı ve Lokali hizmete girdi.

Tesisin açılışına Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Vekili Fatma Öztürk ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Defterdar İbrahim Bayraktar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, CHP eski İl Başkanı Yücel Kurt, ADD eski İl Başkanı Ahmet Biber, Kulüp Başkanı Murat Yılmaz ve iş adamları çok dayıda davetli katıldı.

Tesisin açılış kurdelesini Milletvekili İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim ile kulüp Başkanı Murat Yılmaz kesti.

Milletvekili İsrafil Kışla burada yaptığı konuşmasında,başarılı spor kulüplerimizden biri olan Çoruhspor kulübü umarım profesyonel ligde ilimizi temsil eder, bu vesileyle tesisin hayırlı uğurlu olması temenni eder başarılar dilerim dedi.

İlimizde ilk kez bir spor kulüp kendine gelir kaynağı getirecek bir tesis acıyor. Artvin Çoruhspor kulübüne ekonomik yönden destek sağlanması için ve aynı zamanda kulübün sporcularının Artvin halkıyla iç içe olması amaçlı tasarlanan tesissadece sporculara değil Artvin halkına da hizmet verecek.

Her gün sabah saat 06.00 ile akşam saat 16.00 arasında açık büfe kahvaltının mevcut olduğu tesiste, anı zamanda maç yayınları izlemeniz mümkün. Ailenizle rahatça gidip kahvaltınızı yapabileceğiniz mekanda, ilimizin doğal yiyeceklerinin tadına bakmanız mümkün.

Artvin Çoruh Spor Kulüp Başkanı Murat Yılmaz amaçlarının, kulübe ekonomik anlamında  gelir elde edebilecek sporcu ile halkın iç içe yer alacağı tesis olduğunu ifade etti. Biz Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak hiçbir zaman kulübümüze yardım talebinde bulunmadık. Kendi imkanlarımızda gelir elde ettik dedi.Dört projelerinin daha olduğunu ifade eden Yılmaz, hedeflerinin 2020 yılında profesyonel lige çıkmak olduğunu söyledi.

Tesisi açılışına telefonla bağlanan Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman ÇoruhsporKulübü başkanını arayarak tebrik etti.

Share
409 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?