logo

Artvin Çoruhspor Dış Transfere Hız Verdi

Samsun 19 Mayıs Belediye Spor Kulübü sporcularında orta saha ve forvet arkası mevkiinde oynayan Fatih Zor ve yine aynı takımda oynayan orta saha ve sol kanat oyuncusu Caner Birinci ile sözleşme imzaladıkları belirten Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan’ı Murat Yılmaz,  il dışı transferlere hız verdiklerini yaptığı açıklamada ifade etti.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan’ı Murat Yılmaz yaptığı açıklamada; “Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak hedefimiz olan bölgesel amatör Liginde mücadele edebilmek. Bunun için sezonun tamamlanmasının ardından antrenör Özer Sevim hocamız ve ekibiyle yapılan toplantının ardından bir üst lig olan bölgesel amatör lige çıkabilmemiz için elimizdeki kadronun genişletilmesi gerektiği ve bu mevkilerin yönetim kurulumuza iletilmesinin ardından Hocamız başkanlığında Scout ekibi kurarak çalışmalarımıza başladık. Mersin, Antalya ve Ankara bölgesinde Eski milli sporcu şimdi antrenör Ahmet Korkmaz hocamız çalışmalarına başladı. Samsun, Amasya, Ordu ve Sinop bölgesinde eski sporcularımızdan hepinizin çok yakından tanıdığı Abdurrahman Yılmaz abimiz, Trabzon ve Rize bölgesinde çok sevdiğim değerli dostum aynı zaman da Tolga Zengin gibi bir çok profesyonel düzeyde sporcunun arkadaşı ve Menajeri Burak Denizli kardeşim amatör ligle ilgilenmemesine rağmen yakın dostum olması nedeniyle hocalarımızla sürekli irtibat kurduk. Özer hocamızın da zaman zaman izlediği ve bu sene özellikle takımımızda görmek istediği sporcularla görüşmelerini sürdürmekte olup çok kısa süre içerisinde Allah’ın izniyle sonuçlandıracaktır.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak iç transferin ardından yaklaşık 2 aydır aralıksız çalışmalarını sürdüren Abdurrahman abimizin transferde sona geldiği Samsun 19 Mayıs Belediye Spor Kulübü sporcularında orta saha ve forvet arkası mevkiinde oynayan Fatih Zor ve yine aynı takımda oynayan orta saha ve sol kanat oyuncusu Caner Birinci kardeşimizle sözleşme imzaladı. Bu iki sporcu kardeşimize yeni sezonda başarılar diler tüm camiamıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Abdurrahman abimize de katkılarından dolayı teşekkür ederim. Şu anda Abdurrahman abi Afyon ilimde yapılan turnuvada ilimi için sporcu izlemektedir. Allah’ın izniyle turnuva dönüşü Samsun’da bir toplu imza atma töreni daha gerçekleştireceğine inanıyorum bende Allah nasip ederse vize onayı ile birlikte 26 Mayıs 2016 tarihinde Nijerya futbol federasyonun davetlisi olarak Sedat Karabük hocam, Ahmet Korkmaz hocam ve arkadaşları ile birlikte Allah nasip ederse Nijerya’ya burada yapılan futbol turnuvasına gideceğiz ve imkanlarımız dahilinde sporcu beğenip takımımıza transfer etmek için çalışacağız. Yönetim Kurulu olarak hedefimiz olan 2020 profesyonel ligde mücadele için çok yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Hem sportif başarı, hem alt yapı hem de tesislerin yapımı aralıksız devam etmektedir. Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak bizler inandık ve yılmadan usanmadan savaşmaya devam ediyoruz. Allah’ın izniyle başaracağız. Çok yakında diğer transferleri de bitireceğiz. Tüm görevli arkadaşlar aralıksız çalışmalarını sürdürmektedirler hep sine çok teşekkür ediyorum. Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta valimiz sayın Kemal Cirit Beye Belediye Başkan’ımız Mehmet Kocatepe ve Tüm kurum amirlerimiz le birlikte Artvin halkına teşekkür ediyoruz. Bizler inandık sizlerde inanın Allah’ın izniyle o sene bu sene diyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » »
Share
1511 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?