logo

Artvin Çoruhspor, 2016-2017 Sezonuna Hazırlanıyor

Artvin Çoruh Spor Kulübü U 13, U 14, U15 takımları 2016-2017 sezonu için seçmelerini tamamlayarak Antrenör Ferruh Babacan ve Beden Eğitim Öğretmeni Ufuk Demirci kontrollünde çalışmalarına başladı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü U 13, U 14, U15 takımları 2016-2017 sezonu için Artvin şehir stadında yapılan seçmelere çok sayıda sporcu aileleri ile birlikte katıldılar.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Alt Yapı Sorumlusu Mete Akın yaptığı açıklamada;” Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak alt yapıya çok önem vermekteyiz futbol okulumuz aralıksız devam etmektedir. U 13 , U 15 takımlarımızda çalışmalarına aralıksız devam edecektir. Bu gün yapılan seçmelerde takımımızda eksik olan bölgelerdeki sporcu arayışlarımızı sonuçlandırdığımızı düşünüyorum. Bugün itibari ile Ferruh ve Ufuk Hoca kontrollündeki U 13 , U 15 takımlarımız önümüzdeki sezon il değil bölge çapında derece yapacaklarına inanıyoruz. Futbol okulu ilk mezunlarını verdiğini düşünüyorum şimdi U 13 takımımıza Uğur Sarıçam hocamız futbol okulundan 6 tane sporcu verdi, kendisine teşekkür ediyoruz. U 13 takımımız önümüzdeki sezon ardından U 15 takımına sporcu verecek bu şekilde çalışmalarımız devam edecek 5. yılın sonunda A Takımımıza her yıl 5 veya 6 sporcu vereceğiz. Bu süreçte tamamlana kadar ortalama olarak 250 bin TL harcamayı planlıyoruz. Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak alt yapıya çok önem vermekteyiz. Futbol okulu sporcularımızı sürekli caddelerde görmektesiniz. Çantaları, eşofmanları, servis araçları ve sınırsız malzemeleri ve en önemlisi kulüp binamızdaki eğitimlerimiz ve havaların ısınmasıyla başlayacak olan yüzme dersleri, sporcu fiziği için yüzme çok önemli. Bizlerde bunu düşünerek haftada 1 saat da futbol okulu ve U 13, U 15 takımı sporcuları yüzme dersi alma zorunluluğu getireceğiz. U 13,U15 takımlarımızın da malzeme siparişleri verilmiş olup çok yakında kendilerine teslim edilecek ve çocuklarımız cıvıl cıvıl antrenmanlarına katılacaklar. En güzel şekilde müsabakalarda ve sosyal hayatta Artvin Çoruh Spor Kulübü’nü temsil edeceklerdir.

Artvin Çoruh Spor Kulübü yaptıkları ortadadır 2 ay sürer dedikleri futbol okulumuz 1,5 yıldır aralıksız antrenmanlarına devam etmektedir. U 13 ve U 15 takımımız da bundan sonraki süreçte aralıksız çalışmalarına devam edecektir. A takımız için önümüzdeki sezon birlikte devam edeceğimiz sporcularla sözleşmeler yapılarak iç transferi önümüzdeki hafta tamamlayacağız. Dış transferler için sporcu arama ekibimiz Özer Sevim hocamızın kontrollünde devam etmektedir. 2 ay içerisinde tamamlanacaktır. Takımımız tam kadro eylül ayında kampa çıkacaktır. Başkan’ımızı dediği gibi “O sene bu senedir.” Artvin Çoruhspor şampiyon olacak ve bölgesel amatör ligdeki yerini alacaktır. Kulübümüzü destekleyen il içinde ve il dışında ki tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz Allah’ın izniyle 2020 yılında Artvin ilinin özlemi olan profesyonel lige çıkacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler: »
Share
1246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?