logo

Artvin Çoruh Üniversitesi 5. Bahar Şenliği

Artvin Çoruh Üniversitesinde 5. Bahar Şenliği etkinlikleri 16-17 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Artvin Çoruh Üniversitesi Şehir Yerleşkesinde düzenlenen etkinliklerin ilk gününde Mavi Göç sahne aldı. Mavi Göç’ün solisti Artvinli sanatçı Faik Pala, yaklaşık iki saat süren konserde Karadeniz Bölgesine has türkülerle öğrencilere coşkulu anlar yaşattı.

Etkinliklerin ikinci gününde ise Türk Pop Müziğinin parlayan yıldızı Atiye sahneye çıktı. Kendine has dans tarzı ve yorumu ile tanınan Atiye, sevilen şarkılarıyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Ünlü sanatçı, yaklaşık 1,5 saat süren konserin ardından hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

5.Bahar Şenliğinde ayrıca “Cozurtan İkizler” olarak isim yapmayı başaran Artvinli gösteri sanatçıları Caner ve Tamer ile Artvin Çoruh Üniversitesi Halk Oyunları Ekibi ve Müzik Topluluğu öğrencilerinin gösterileri de etkinliklere renk kattı.

Öğrencilerin yanı sıra Artvinlilerin de ilgi gösterdiği ve 5 bini aşkın katılımcının takip ettiği 5. Bahar Şenliği’nde konuk sanatçılara Artvin Çoruh Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Tüfekçioğlu tarafından çiçek ve hediye verildi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1728 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?