logo

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nden Gürson Sondaj’a Teşekkür Ziyareti

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkan’ı Murat Yılmaz ve Antrenör Özer Sevim Gürson Sondaj firması ortakları Murat Çil ve Hasan Günaldı’yı ofislerinde ziyaret ederek kulüp ürünlerinden oluşan hediye paketi sunarak, Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne 2015-2016 sezonundaki desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

Gürson Sondaj ortaklarından Murat Çil, Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne kendilerini ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini belirttikten sonra Çoruhspor camiasına başarılar diledi. Murat Çil; “Artvin ilinde yaşayan ve yatırım yapan bir iş adamı olarak her zaman bu tür oluşumlara spor kulüplerine imkanlar dahilinde destek olmaya gayret ediyoruz  ve hiç bir zaman ben ve ortağım kulüp ayrımı yapmamaya özen gösteriyoruz. Biz her kulübü  yakından takip ediyoruz yapmış olduğumuz yardım ve desteklerinde karşılığını  her Artvinli gibi bizde görmek istiyoruz. Çoruh Spor Kulübü yönetim kurulu çalışmaları projeleri bizi de çok etkiledi kendilerine başarılar diliyoruz. Bizlerde Gürson Sondaj olarak her zaman destekliyoruz. İmkanlar dahilinde bize düşen maddi manevi yardımcı olacağız. Çoruh Spor Kulübü’nün bu projelerine her kesin desteklemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu projelere Sayın Valimizin ve Belediye Başkanımızın da çok yakından ilgileneceğini düşünüyorum. Bu projelerle birlikte futbol takımımıza da sahip çıkarak bir üst lig olan Bölgesel amatör ligde artık bir takımımız olmalı tüm Artvin halkı hafta sonu ailelerimizle birlikte maçları izlemeliyiz. Çok zor olduğunu düşünmüyorum sadece inanacağız takımımıza destek olacağız onlarda çıkıp kazanacaklar hepsi bu. Herkes gücüne göre yardım edecek taraftar vardır takımın bir öğün yemek parasını öder. Taraftar vardır takımım eşofmanı ,forması vs tüm malzemesini alır. Taraftar vardır ekonomik durumu iyidir sporcu transfer eder burada herkes gücüne göre hareket eder ve taşın altına herkes elini koyar arkadaşlar bir hikaye vardır. Orman yanıyor tüm hayvanlar izliyor, serçe ise bir damla su taşıyor  bunu gören fil ve zürafa gülerek serçeye sen ne yapmaya çalışıyorsun bir damla su ile orman yangını söner mi serçe ise benim elimden bu kadar geliyor der. Evet tüm Artvin halkı bu harekete el atmalı ve yılardır özlemi çekilen profesyonel lige adım atmalıyız” şeklinde sözlerini tamamladı.

Gürson Sondaj ortaklarından Hasan Günaldı ise, Çoruhspor ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra kendisinin de sporun sürekli içinde olduğunu ve oğlunun Trabzonspor altyapısında olması dolayısıyla sürekli Trabzonspor camiasıyla görüştüğünü ve Artvin’de de başarı hedefleniyorsa öncelikli olarak tüm kulüp başkanları bir araya geleceklerini vurguladı. Günaldı; “örnek  şampiyonluğa oynayan A takım Artvin Çoruhspor, U 19 takımı Özel İdare Spor, U 17 takımı, 7 Mart Spor, U 15 Takımı Orman Spor, U 14 takımı Artvinspor şeklinde paylaşılarak her camia bir takımda yoğunlaşacak alt yapı ve tesislere önem verilmesi özelikle sağlanacak ve başarı bu şekilde gelecek” dedi. Hasan Günaldı ortağı Murat Çil tespitlerinin doğruluğunu kimsemin tartışamayacağını kendisi de aynı düşünceleri paylaştığını ve her zaman Çoruhspor camiasının bu çalışmalarını desteklediğini ve önümüzdeki yıl transfer döneminde bir sporcuyu da bizzat kendinin transfer edeceğini tüm masraflarını üstleneceği tüm camiaya şimdiden müjdeledi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkan’ı Murat Yılmaz ve Antrenör Özer Sevim Gürson Sondaj ailesine teşekkür ettikten sonra hatıra fotoğrafı çekildiler.

Share
989 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?