logo

reklam

Artvin ÇEDAŞ Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Artvin  Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Artvin İl Müdürü Osman Aydın,  24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Artvin’deki basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

24 Temmuz Basın Bayramı’na sayılı günler kala Artvin Sofrası Çoruh Marina’da Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleşen basın kahvaltısına, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş Artvin İl Müdürü Osman Aydın,Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş kurum yetkilileri,ulusal, bölgesel ve yerel basın mensupları katıldı.

Aydın burada yaptığı konuşmada, “Çoruh Elektrik Dağıtım AŞ olarak biz Artvin’deki basın mensupları ile çok sıcak ve yakın bir ilişki kurmak istiyoruz ve bunu her zaman da istemişizdir. Ancak Artvin’in koşullarını ve sizin de bizim de çalışma şartlarımızı biliyorsunuz. Çalışma şartlarımız zor ve sizleri de meşgul eden çok daha farklı ilgi alanlarınız oluyor. Örneğin üç günde ilimizde birçok trafik kazaları oldu, çok acı olayla oldu. Bazen gündem farklı yönlere dönüyor” dedi.

Uzun yıllardır Artvin’de görev yapan biri olarak basına çok yakın birisi olduğunu belirten Aydın, 1979’lu yıllarda öğrenciyken gazetecilik yaptığını da konuşmasına ekledi.

Gazetecilik mesleğine uzak olmadığını diyen Aydın,  “Önümüzdeki hafta kutlanacak olan 24 Temmuz Basın Bayramı öncesi sizlerle bir araya gelmeyi istedik. Bu duygu ve düşüncelerle mesai mefhumu gözetmeden, gerekirse hayatlarını tehlikeye atarak büyük çaba sarf eden, her türlü koşulda sorumluluk bilinciyle çalışarak zor ve meşakkatli görevi yerine getiren, basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlar, görevini yerine getirirken yaşamını yitiren basın çalışanlarını rahmet ve saygıyla anar, basınımızın çok değerli yönetici ve her kademedeki çalışanlarına başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Aydın açıklamasının sonunda, “Önümüzdeki günlerde de dairemizde basın mensupları ile bir brifing çalışmamız olacak” dedi.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş Artvin İl Müdürü Osman Aydın’ın konuşmalarının ardından program karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

Share
946 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?
#

Artvin ÇEDAŞ Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi” için 1 yorum

  1. Tarık Akyüz : diyor ki:

    Haberin detayı olmadığına göre belli ki çok güzel kahvaltı olmuş.