logo

Artvin Caddeleri Siyah Beyaz

 

Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Osmanlıspor’u 3-1 yenen Beşiktaş, 2015-2016 sezonunun şampiyonu oldu.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaş ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti, Artvinli taraftarlar sokağa döküldü. Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında büyük coşku vardı.

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte caddelere akın eden Artvinli siyah beyazlı taraftarlar Cumhuriyet ve İnönü Caddelerini trafiğe kapatarak meşaleler eşliğinde yürüdüler.

Beşiktaş formaları ve siyah beyaz bayraklarla sokaklara akın eden taraftar grubu caddeleri adeta siyah beyaza çevirdiler. Genç yaşlı, büyük küçük bütün Beşiktaş taraftarlar daha sora Halitpaşa kavşağında toplandılar. “Siyah, beyaz şampiyon Beşiktaş”, “Süleyman Seba’nın askerleriyiz” gibi takımlarının lehine slogan atan taraftarlar, daha sonra araç konvoyu eşliğinde bir süre şehir turu attı.

Artvin Çarşı Madene Karşı

Siyah Beyaza büyünmüş araçlarıyla şehir turu atan taraftarlar, daha sonra yeniden Halitpaşa Meydanı’nda bir ara geldiler. Horon oynayarak şampiyonluğu kutlayan taraftarlar Maden protestolarını da unutmadı. Artvin’in Cerattepe bölgesinde gerçekleştirilmek istenen madencilik faaliyetlerine karşı olduklarını her fırsatta ifade eden Artvinli Beşiktaşlı taraftar gurubu kutlamalar esnasında Artvin Çarşı madene karşı slogan attılar.

 

Etiketler: » » »
Share
780 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?