logo

Artvin Boğalarından Farklı Tarife

Artvin U16 Gençler futbol liginde 3 hafta maçlarıyla devam etti. Artvin Şehir Stadı’nda oynan maçta Artvin 7 Martspor kendi sahasında Arhavi Gençlikspor’u adeta gole boğdu.

Maça Artvin 7 Martspor oyuncuları başlarken, maçın başlarında adeta 7 Martspor fırtınası esti. 10.Dakika Oğuzla 1-0 öne geçti. Bu Golden sonra baskıyı iyice artıran 7 Martspor 30.Dakika Kağan Beyaz’la 2-0 öne geçti ve ilk yarı bu sonuçla sona erdi.

İkinci yarı yine fırtına gibi başlayan Artvin Boğaları maçın 48.Dakikasın da Kağan Beyaz’la 3-0 öne geçti. Bu golden sonra adeta sahadan silinen Arhavi Gençlik oyuncuları oyun disiplininden koptular. 7 Martspor futbolcuları maçın 70.Dakikasın da Furkan Çelik’le 4-0 yakaladı, bu golden hemen sonra maçın 78.Dakikasın da bu sefer sahneye Furkan Demir çıktı ve takımını 5-0 öne geçirdi. Maçın son dakikaların da başka gol olmayınca Artvin 7 Martspor : 5 Arhavi Gençlikspor : 0 sonucuyla bitti. Bu galibiyle ilk yarıyı 6 puanla lider kapatan Artvin 7 Martspor en yakın rakibi Arhavispor’un 1 puan onun de devreyi lider kapattı.

Etiketler: »
Share
738 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?