logo

Artvin Boğalarına Dev Pivot

Artvin Belediye Basketbol Takımına 2 metrelik dev pivot transfer ederek gücüne güç kattı.

 

Basketbol 3 lig de mücadele eden Artvin Boğaları 2.Lig de mücadele eden Samsun Atakent Spor takımın da oynayan başarılı pivot Alperen Kalaycıoğlu Artvin Belediyesi Başkanlık makamın da gerçekleşen imza töreni ile sezon sonuna yeşil beyaz formayı giyecek.

Namağlup yoluna devam eden Artvin Boğalarında Artvinliler Hizmet Vakfı’nın sponsorluğun da gerçekleşen dev transferle 2.lig hedefindeki ideasını ortaya koydu. Yapılan son transferle Artvin Belediye Basket, lig sonunda play- off serisini de geçip şehrin hayalini kurduğu başarıyı elde etmek için çalışmalarına devam ediliyor.

İmza töreninde konuşan Artvin Boğalarının onursal başkanı Mehmet Kocatepe, 2 Lig yolun da namaglûp devam ettiklerini ve bu bağlamda lig sonunda play- off serisine de daha güçlü rakiplerle karşılaşacakları için kadroya takviye yaptıklarını ifade etti. Transferin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan Artvin Hizmet Vakfına özellikle teşekkür eden Başkan Kocatepe, yeni transferin takıma güç katacağını ifade etti.

Kocatepe yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Samsun Atakent den transfer ettiğimiz oyuncumuz bize büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum, Zaten ligin ilk yarısın da ne kadar güçlü bir takım kurduğumuzu herkes gördü bizde eksik olan yerlere yaptığımız transferlerle daha güçlü olmaya çalışıyoruz. Geçen yıl yarı finalde kaçırdığımız şampiyonluğu bu sene yakalamak istiyoruz. Yeni transferimiz Alperen’in de bize çok büyük katkı verecek düşünüyoruz. Bu düşünce doğrultusunda transferi gerçekleştirdik. Artvinli İş adamları takımlarına sayıp çıkmaya devam ediyor. Bu transferde bize destek olan iş adamlarımıza çok teşekkür ederim inşallah bu takımımız 2 lige çıkıp Artvin’imize ve tüm Artvinlilere büyük mutluluk yaşatacak.

Ayrıca takımımıza geçen seneden beri takımımıza maddi-manevi desteklerini esirgemeyen Sadıkoğlu İnşaat, Güvenler LTD ŞTİ, Yılmazlar AŞ, Livane Petrol, Demiröz İnşaat, Organik İnşaat, Akdeniz İnşaat, Gür-Son LTD ŞTİ ve bu son transferimizde de Artvinliler Hizmet Vakfina çok teşekkür ediyoruz. Onlar bizlere destek verdikçe takımımız hedeflerine ulaşacaktır.”

Yeni Transfer Alperen Kalaycıoğlu ise Geçen yıl Samsun Atakent Spor kulübün de yaşadığı şampiyonluğu burada da yaşamak istediğini söylerken Artvin ikinci Memleketi olduğunu ifade etti. Alperen Kalaycıoğlu, “Ben Ardeşenliyim. Artvin’imize uyum sorunu yaşamayacağımı ve yeni takımıma büyük katkı vereceğimi düşünüyorum” dedi.

Share
876 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?