logo

Artvin Boğaları Bursa’da Mağlup Oldu

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Liginde 13. haftasında mücadele eden Artvin Belediyesi Basketbol Takımı, 29 Ocak Pazar günü Bursa Atatürk Spor Salonundaki gerçekleştirilen müsabakada Tofaş Gelişim Spor’a 88-67 mağlup oldu.

Artvin Boğalarını bu zorlu müsabakada yalnız bırakmayarak Bursa’daki tüm hemşerilerimizin tribünde yerini aldığı maçta, Artvin Belediye Başkanı ve aynı zamanda Artvin Basketbol Takımı’nın Onursal Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediye Spor Kulüp Başkanı Zafer İnce, Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Teknik Direktörü Şahin Ateşdağlı, Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Genel Menajeri Uğur Delikanlı ve İdari Menajer Temel Öztürk ve çok sayıda Bursa’da yaşayan Artvinli hemşerilerimiz yer aldı.

Artvin Boğalarının güçlü rakibi Tofaş Gelişim Spor karşısındaki mücadelesini değerlendiren Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Teknik Direktör Şahin Ateşdağlı maçın ardından açıklamada bulundu.

Ateşdağlı, “Zor maç olacağını biliyorduk. İyi bir mücadele edemedik. Savunmayı da yapamadık. Ayrıca Tofaş Gelişim Spor daha önce Süper Ligde oynattığı 4 oyuncusu ile maça çıktı. Haliyle biz her ne kadar da müsabakada mağlup olmuş olsakta güçlü oyuncuların karşısında iyi bir mücadele ettik. 88-67 mağlup olduk.

Bizleri Tofaş Gelişim Spor Basketbol Müsabakasında yalnız bırakmayan Bursa’da yaşayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bizlere destek oldukları için takımımız adına bir kez daha teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Share
444 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?