logo

Artvin Bir Güzel İnsanını Daha Sonsuzluğa Uğurladı

Hacer İspirli 73 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kuzu ve İspirli ailesi merhuma son görevini yerine getirdi.

Artvin bir güzel insanını daha sonsuzluğa uğurladı. Fetullah İspirli’nin eşi,  Merhum Recep İspirli,  Fatma Kaya (İspirli),   İnayet Kuzu (İspirli),  Veysel İspirli, Mukaddes Dağ (İspirli) Nadim Bayram’ın (İspirli)in anneleri,  İbrahim Kuzu, Sadettin Dağ,  Sait Kaya Ve Abdullah Bayram’ın kayınvalideleri,  MHP Merkez İlçe eski Başkanı Köksal İspirli’nin babaannesi,  Ülkü Ocakları Artvin Şube Başkanı İrfan Kuzu’nun anne annesi Hacer Kuzu  (73) 15 Temmuz2017 Cumartesi günü hayata veda etti

Cenazesi 16 Temmuz 2017 Pazar günü Artvin Merkez Camii’nde kılınan cenazeye namazının ardından Balcıoğlu mezarlığında sonsuzluğa uğurlandı. Cenazeye Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe,  MHP Merkez İlçe Başkanı Ekrem Kurt, Adalet Ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak,  CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, MHP İl Eski Başkanı Nedim Özer ve dost akraba ve yakınları katıldı.

ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ, kayın validesinin vefatı nedeniyle kendisine ve İspir ailesine başsağlığı dileyen dost akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti. Dağ, “ Kayın validemiz Hacer İspirli’nin vefatından sonra  gerek spor camiamızdan, gerek dost, akraba ve arkadaşlarımızdan İspir ailesine başsağlığı telefonu, mesajı ve çelenkleri geldi. Uzaktan yakından gelen, gelemeyen, başsağlığı dileyen tüm dost, akraba ve arkadaşlarımıza İspir ailesi adına teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar.”dedi.

73 yaşında beyin kanaması sonucu Rize devlet Hastanesine sevk edilen ve 2 gün süren hayat mücadelesi sonucu hayata veda eden Hacer İspir, herkesin çok sevdiği, melek anne diye hitap edilen Artvin’in sevilen insanlarından birisiydi. Merhume İspirli 6 çocuk annesiydi. Gazetemiz çalışanları olarak merhumeye Allah’tan rahmet İspir ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Share
687 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?