logo

Artvin Bir Değerini Daha Kaybetti

Artvin esnaflarımızdan, belediye eski meclis üyesi, Boğacı, Selim İnce tedavi gördüğü Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi araştırma hastanesinde bugün hayatını kaybetti.

Artvin sevilen isimlerinden Selim İnce tedavi gördüğü Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi araştırma hastanesinde hayatını kaybetti. İlimizde uzun yıllardır esnaflık yapan Selim İnce son olarak Cengiz Büfe’nin işletmeciliğini yapıyordu. Aynı zamanda boğacı olan İnce bir dönemde belediye meclis üyeliği yapmıştı. Artvin’in sevilen simalarından 56 yaşındaki Selim İnce’ye yaklaşık dört ay önce kanser teşhisi konulmuştu.  Hastalı nedeniyle Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma hastanesinde dört aydır tedavi gören Selim İnce dün gece hayata gözlerini yumdu.

Filiz İnce’nin eşi, önceki dönem Belediye Başkanı Emin Özgün’ün özel kalemi olarak görev yapan Hilal İnce ve Şekerbank çalışanlarından Alper İnce’nin babaları Selim İnce yarın kılınacak olan Cuma namazının ardından cenaze namazından sonra Balcıoğlu mezarlığına defin edilecek.

Etiketler: » »
Share
6405 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?
#

Artvin Bir Değerini Daha Kaybetti” için 2 Yorum

  1. Ergin Kahveci : diyor ki:

    Allah rahmet eylesin. Üzücü bir haber. Çok yemeğini, ekmeğini yedik

  2. Cengiz erdem : diyor ki:

    Allah rahmet eylesin aylesine sabırlar versin amin