logo

Artvin Bir Çınarını Daha Sonsuzluğa Uğurladı

Ardanuç’a bağlı Aşağı ırmaklar köyü halkından Servet Aksakal (90) sonsuzluğa uğurlandı.

14 Kasım 2018 Pazar günü tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesi’nde son nefesini veren Servet Aksakal’ın cenazesi Ardanuç Merkez Camii’nde öğlen namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Aşağı Irmaklar Köyü aile Mezarlığı’nda defnedildi.

Taziyeleri kabul eden emekli öğretmen oğulları Nuri, Mehmet ve Orhan Aksakal, cenazeye katılarak acılarını paylaşan dostlarına teşekkür etti.

Servet Aksakal’ın cenazesine, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, CHP İl Başkanı Ahmet  Biber,  İl Özel İdaresi  Ardanuç İlçe Müdürü Köksal Şimşek,  Eğitim Sen Artvin Şubesi Başkanı Köksal  Gümüş, 78’liler derneği Başkanı Seyfettin Altıkulaç, Artvin Fen Lisesi Müdürü Erdoğan  Öztürk,  Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu Müdürü Cevat Ünal,  Özgür Bilgisayar sahibi  Özgür Gümüş, CHP İl genel meclisi eski üyesi Dinçer Keser,   Artvin İli Damızlık Sığırcılar Birliği Başkanı  Talip Işık ve Ardanuç halkı katıldı.

Servet Aksakal’ın Hollanda’da bulunan oğlu Selim Aksakal rahatsızlığı nedeniyle Türkiye’ye gelemediği için cenazeye katılamadı.

Babalarının son yolculuğunda acılarını paylaşan dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür eden üçü de emekli öğretmen olan Nuri, Mehmet ve Orhan Aksakal kardeşler;”Babamızın vefatı sonrası gerek telefonla, gerek mesajla, gerekse bugün burada cenazeye katılan tüm dost, akraba ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Share
769 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?
#

Artvin Bir Çınarını Daha Sonsuzluğa Uğurladı” için 1 yorum

  1. MEHMET BÖBREK : diyor ki:

    SERVET AMCAYA ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKANI CENNET OLSUN. BAŞTA OĞULLARI MEHMET, NURİ ve ORHAN KARDEŞLERİN VE YAKINLARININ BAŞLARI SAĞ OLSUN.

    Bursa’dan MEHMET BÖBREK