logo

Artvin Belediyesi’nden İşçileriyle 1 Mayıs Kutlaması

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla Artvin Belediyesi işçileriyle birlikte Kafkasör Yaylasında şenlik düzenledi.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin belediye işçileriyle beraber önce 1 Mayıs Tertip komitesi tarafından düzenlenen Atapark’tanHalitpaşa Meydanına kadar olan yürüyüşe ve buradaki eğlencelere katıldı. Halitpaşa Meydanında ki eğlencelerin son bulmasının ardından Başkan Elçin, Belediye personelliyle birlikte Kafkasör Yaylasında yapılan piknikte 1 Mayıs İşçi Bayramını doyasıya kutladı. Düzenlenen piknikte işçiler, aileleri ve çocukları ile güzel bir gün geçirdi.

Kafkasör Yaylasında konuşma yapan Başkan Elçin; Belediyeyi mesai arkadaşları olarak hep birlikte yönettiklerine ifade ederek konuşmasına şöyle devam etti:

Başkan Elçin:”Belediyeyi birlikte yönetiyoruz. O benim işim değil bu benim işim değil demeden emek vererek çalışmaya devam edelim.  1 Mayıs İşçi Bayramlarında Meydanlarda beraber olacağız ardından da Kafkasör Yaylamıza çıkarak pikniğimizi yapacağız. BEL-YAP’ta çalışan arkadaşlarımız maaşlarını artık zamanında alacaklardır. Eşit işe eşit ücret düzenlemesini de gerçekleştirdik artık aynı işi yapan herkes aynı ücreti alacak. Ben sizin abiniz, kardeşiniz olarak yanınızda olacağım. İş disiplinimizden de asla ödün vermeyeceğiz. Yeniden 1 Mayıs İşçi Bayramınız kutlu olsun.” dedi.

Share
151 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?