logo

Artvin Belediyesi Spor Kulübü’nden İmza Şov

Türkiye Erkekler 2.Liginde mücadele edecek olan Artvin Belediyesi Spor Kulübü, yeni teknik direktörü Şahin Ateşdağlı ve transfer ettiği 10 basketbolcuyla imza töreni düzenledi.

 

Geçen yıl yakaladığı başarıyı bu yıl 2.Ligde de göstermek isteyen Artvin Boğaları yeni teknik direktörü ve 10 transferiyle gerçekleştirdiği imza töreniyle gövde gösterisi yaptı.

Baş antrenörlüğe Şahin Ateşdağlı’yı getiren Artvin Boğaları, transfer ettiği genç ve tecrübeli oyuncularla adından söz ettiren bir takım oluşturdu. Artvin Belediye Spor kadrosuna Baturay Yılmaz, Can Yalman, Cemal Bayraktar, Tolga Alıcıoğlu, Yiğit Barışık, Yiğit Emre Mirza, Levent Demirci, Melih Sevda, Mete Doğan ve Çağatay Çevik’i transfer etti.

Artvin Spor salonunda gerçekleşen toplu imza törenine Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Yazan, Aydemir Akköy, Zafer İnce, Kulüp yöneticileri, baş antrenör Şahin Ateşdağlı’nın yanı sıra sporcular, İl protokolü ve spor severler yer aldı.

Artvin Spor salonunda gerçekleşen toplu imza töreninde konuşan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, her yıl bir üst lige çıkan bir Artvin Belediye Spor Kulübü olduğunu vurgulayarak, her alanda emin adımlarla ilerleyen Artvin için bu yılın ve kurulan yeni takımın hayırlı uğurlu olmasını diledi. Başkan Kocatepe, “ taraftarın isteklerine kulak verdik ve her yıl başarıyı hedefleyen ve yakalayan bir takım oluşturduk. 2 yılda harikalar yaratarak hak ettiğimiz 2.Lige kadar çıktık. Bu lige yakışır bir takım kurduk ve bu takımımız bizleri bu yıl en iyi şekilde temsil edecekler” dedi.

“Basketbol Takımımız Artvin’in Türkiye’de Ki Turizm Elçileri Olacaklar”

Kurulan bu takımın sadece basketbol takımı olmadığını belirten Başkan Kocatepe, “ takımımız sezon boyunca ülkemiz genelinde şehrimizin turizm elçileri olacak. Sporcularımız gittikleri yerlerde ortalama bin kişiye maç oynadıklarını anlatıyorlar. Ayrıca şunu unutmamak lazım ki takımımız şuan 2.Ligde ise bunda sporcularımız kadar en büyük pay taraftarlarımızındır” diye konuştu.

Başkan Mehmet Kocatepe, sezonun ilk karşılaşması olan 21 Ekim’de ki İnegöl maçına taraftarların tribünleri oldurması çağrısında bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

Artvin Belediyesi Basın Bürosu

Share
1100 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?