logo

Artvin Belediyesi Sosyal Tesisleri Yenilendi

Artvin Belediyesi, vatandaşların daha iyi şekilde yararlanabilmesi için bünyesinde bulunan belediye sosyal tesislerinde düzenleme ve yenilikler yaptı.

 

Artvin Belediyesi bünyesinde bulunan Artvin Belediyesi Marina Sosyal Tesisleri Artvin Sofrası ile Artvin Belediyesi Kafkasör Sosyal Tesisleri yenilenen mekânları ve yepyeni hizmet yelpazesi ile vatandaşın hizmetine girdi.

Son derece nezih bir ortamda, kaliteli ve zengin menüsüyle Artvinlilerin damak tadına hitap eden Marina Sosyal Tesisleri Artvin Sofrası, yeni yüzüyle müşterilerini ziyadesi ile memnun ediyor. Açık alanda baraj gölü manzaralı, kapalı alanda nişan, sünnet, yemekli toplantı ve özel günler için hizmet vermeye müsait salonu, 120 kişilik kahvaltı salonu ve 80 kişilik şark bölümleriyle son derece estetik bir çizgide dekore edilen sosyal tesis, zengin kahvaltı çeşitleri, yemek menüsü ve balık çeşitleriyle her kesime hitap ediyor. Oluşturulan estetik şark köşesiyle müşterilerine nargile, yer sofrası gibi yeni seçenekler sunmaya başlayan Artvin Sofrası, uygun fiyat uygulaması, toplu gruplarda ulaşım hizmeti, kalifiyeli personeli ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Marina Sosyal tesisleri konaklama konusunda da 50 kişilik kapasitesi ve ahşap mimarisiyle de konuklarını ağırlıyor.

Sosyal Tesislerimiz Her Kesime Hitap Ediyor    

Artvin’in simgesi olan Kafkasör Yaylasında bulunan Atabarı sosyal tesisleri de yenilenen yeni yüzüyle vatandaşlarına hizmet vermeye devam ediyor. Yeni hizmet anlayışıyla Artvinlinin yoğun ilgisini çeken sosyal tesisler hakkında bilgi veren Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, amaçlarının her kesimden vatandaşın yararlanabileceği nezih bir ortamda, baraj gölü ve doğa manzarası eşliğinde, bir aile ortamında yemek yeme ve keyifli vakit geçirme imkânı sağlayacak hizmet sunmak olduğunu belirtti. Kocatepe, “kaliteden asla taviz vermeden, son derece makul fiyatlarla halkımıza bu hizmeti sunuyoruz. Tesislerimiz engelli vatandaşlarımız da düşünülerek dizayn ediliyor. 2 tesisimizde şehrimize özgü çeşitli zengin içeriği ve kaliteli hizmet anlayışıyla yerli yabancı misafirlerimize hizmet veriyor” dedi.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Share
1834 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?