logo

Artvin Belediyesi Sosyal Medyada

Artvin Belediyesi vatandaşların sorun ve şikâyetlerini daha hızlı iletebilmek için sosyal medyayı aktif kullanmaya devam ediyor.

artvin belediyesi sosyal medya

Teknolojinin sağladığı tüm imkânları Artvin halkının hizmetine sunan Artvin Belediyesi, Facebook, Twitter, Whatsapp ve instagram’dan açılan sayfalar üzerinden sorun ve şikâyetler çok kolaylıkla iletilebilecek.

Artvin Belediyesi tarafından başlatılan beyaz masa uygulaması ile Artvin halkının belediye hizmetlerinden daha kolay yararlanmaları, sorun ve şikayetlerini hızlı bir şekilde iletebilmeleri ve de bu sorun ve şikayetlere hızlı dönüş yapılabilmesi sağlanabiliyor.

Artvin Belediyesi sadece sosyal medyadan değil 444 7008 nolu ücretsiz telefon hattı ile de sorun, şikâyet ve talepleri topluyor.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, bir süredir uygulamaya koydukları sosyal medya projesi ile birlikte vatandaşların Artvin Belediyesi’ne gelmeden direk olarak sorun ve şikâyetlerini ve de taleplerini iletebilmelerine imkân tanıdıklarını ifade etti. Vatandaşın ev ve iş yerlerinden rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri ve belediye ile temas kurabilecekleri bu sistem sayesinde belediye hizmetlerinin daha hızlı gerçekleştirilmesine de imkân tanınmış olduğunu dile getiren Başkan Kocatepe, belediye hizmetlerinin yaygın bir şekilde vatandaşa sunulabilmesi için sosyal medyanın önemine de vurgu yaptı.

Sizlere en kaliteli instagram takipçi satın alma hizmetlerini sunuyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share
407 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?