logo

Artvin Belediyesi Meclis Üyeleri İftarda Buluştular

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Meclis üyeleri ile iftarda bir araya geldi.

Artvin Belediyesi Kafkasör Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, eşi hanımefendi Hacer Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, Belediye Başkan yardımcıları Erkan Yazan, Zafer İnce, Meclis üyeleri ve aileleri katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, “Meclis üyeleri ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu” söyledi.

Aileleri ile birlikte sağlık sıhhat içerisinde nice Ramazanlara ulaşmanızı diliyorum diyen Başkan Kocatepe” Artvin Belediyesi olarak geçen yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayı boyunca açık olacak iftar çadırları kurduk. Günlük ortalama 800 kişi bir sofrada iftar açmanın manevi feyzini yaşıyor. Artvin için hep birlikte güzel şeyler yapmak için çalışıyoruz. Belediyemize ait sosyal tesisleri de daha aktif olarak hizmete sunduk. Bulunduğumuz mekân önceden Artvin İl Özel İdaresine aitti biz devraldık şimdi burayı Atabarı adı ile işleteceğiz. Buralar sizlerin Artvin’in ne kadar sahip çıkarsak o kadar uzun ömürlü olur ilimize hizmet eder.

Ben bu ayın birlik ve beraberliğimizi daha da sağlamlaştırması için bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Buraya katılımlarınızdan dolayı siz değerli meclis üyelerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediye meclis üyeleri de, gerçekleşen iftar yemeği sonrası böyle bir organizasyonun kendilerini onurlandırdığını belirterek Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye teşekkür ettiler.

ABBB

Etiketler: » » » »
Share
1204 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?