logo

Artvin ASKF’den Anlamlı Pankart

Artvin Birinci Amatör Kümede, Artvinspor ile Arhavispor karşılaşmasına her iki takım oyuncuları, Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla ”Kalbimizle, dualarımızla Mehmetçiğin Yanındayız” yazılı pankartla sahaya çıktı.

Artvin Birinci Amatör Kümede, Artvin spor ile Arhavi spor karşılaşmasına her iki takım oyuncuları, Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla ”Kalbimizle, dualarımızla Mehmetçiğin Yanındayız” yazılı pankartla sahaya çıktı.

Artvin Şehir Stadında oynanan karşılaşma öncesi futbolcular sahaya Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Başkanı Saadettin Dağ tarafından hazırlanan ‘Kalbimizle dualarımızla Mehmetçiğin Yanındayız” yazılı pankartla çıktı.

Soğuk havaya rağmen maçı izlemeye gelen yaklaşık bin kadar sporsever bu anlamlı pankart ile sahaya çıkan futbolcuları ve ASFK’yı dakikalarca ayakta alkışladı.

Başkan Dağ, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’na Artvin halkı olarak kendilerinin de destek olduğunu ve hazırladıkları pankartla askerin yanında olduklarını göstermek istediklerini söyledi.

Maç, Arhavispor’un 1-0’lık galibiyetiyle sona erdi.

Share
455 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?