logo

Artvin Anadolu İmam-Hatip Lisesi Proje Okulu Yeni Binasında

Artvin Anadolu İmam-Hatip Lisesi Proje Okulu yeni binasında eğitim öğretime devam edeceği açıklandı.

Artvin Anadolu İmam-Hatip Lisesi Proje Okulu yeni binasında eğitim öğretime devam edeceğine ilişkin okul tarafından yapılan açıklamada; “2018-2019 eğitim öğretim yılında Fen ve Sosyal Bilimler proje okulu olarak eğitim, verecek Artvin Anadolu İmam-Hatip Lisesi; 24 derslikli, Fizik, Kimya, Biyoloji Laboratuarı, Bilgisayar Teknolojileri Sınıfı, Spor Salonu, Z-Kütüphane, Harezmi Eğitim Modeli, Arduino Destekli Robotik uygulamaları da içerisinde barındıran modern, bilimsel eğitim anlayışıyla, Bakanlıkça ataması yapılacak öğretmen kadrosuyla çağdaş eğitim vermek için sınavla alınacak 60 öğrencisini bekliyor.

Bütün teknolojik imkanlara sahip okul binasının yanında 2016 kontenjanlı kız ve erkek öğrenci pansiyonu ile göz kamaştırıyor. 3’er kişilik; içerisinde tuvalet banyonun bulunduğu, baza sistemli, çalışma masalı ve öğrenciye ait kişisel dolabı bulunan Çoruh Nehri manzaralı, geniş hacimli odalarda öğrenciler ev rahatlığını yaşayacaklar.

Yeni okulumuzda Artvin Anadolu İmam-Hatip Lisesi kısmımız mahalli yerleştirme ile de yeni kayıtlar yapılacak olup aynı zamanda İmam-Hatip Ortaokulunu da bünyesinde barındıracaktır. Çayağzı Mahallesindeki eski adresimizde yeni binamız ve çağdaş anlayışımızla ortaokul ve lise çağındaki tüm öğrencilerimize eğitim vermenin sorumluluğunu taşımaktayız.

Mezun olan öğrencilerimizin yaşayacağı ve yaşatacağı gururu hep beraber paylaşacağız. Sorumluluk anlayışı içerisinde bizimle eğitime devam etmek isteyen tüm öğrencilerimize kapımız sonuna kadar açık.

2018-2019 yılında okulumuza kayıt yaptıran ilk 6 öğrenciye 250 TL sonraki üç öğrenciye 200 TL aylık olarak ve öğrenim süresince burs verilecek olup ayrıca ilk 3 öğrenci Umre’ye gönderilecektir.

Yatılı kontenjanımız tüm öğrencilerimiz için yeterli olup, gündüzlü öğrencilerimize de okulumuz yemekhanesinde az bir ücret karşılığı öğle yemeği sunmaktayız.

Velilerimizi daha az eğitim masrafı ile seçkin bir okulda çocuklarını okutma imkanı ve iyi bir gelecek sunma imkanına davet ediyoruz.

Demokratik bir ortamda, baskıdan uzak, çocuklarımızın özgün düşüncelerini ifade edebileceği, hiçbir bireyin ötekileştirilmeyeceği bir ortamda eğitime hazır mısınız?

Bizim hayallerimiz var ya sizin?” ifadelerine yer verildi.

Share
1599 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?