logo

Artvin Amatör Futbol Liginde 2016-2017 Sezonu Başlıyor

7 Takımın mücadele edeceği Artvin Amatör liginde ilk karşılaşmalar 5 Kasım’da oynanacak.

2016-2017 Amatör Futbol  Ligi Toplantısı Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Artvin ASKF Genel Başkanı, TFF İl Temsilcisi, GHSİM Temsilcisi, Artvin TFFHGD Şube Başkanı ve Amatör Kulüp Başkanları katıldılar. Yapılan toplantıda öncelikle Kulüplerin yeni sezona uygunlukları için evrakları kontrol edildi, ardından İl Tertip Komitesi seçimlerine geçildi. Yapılan seçimlerde İl Tertip Komitesine Asıl üyesi olarak: Cengiz Velimahmutoğlu, Murat Yılmaz, Recep Aydın. Yedek üyeliklere ise: Alim Çelik, Ecevit Poshoroğlu ve Muzaffer Palancı seçildi.

Seçimlerin sonunda konuşma yapan genel Başkan Sadettin Dağ, kendilerinin işinin buraya kadar olduğunu bundan sonraki süreci İl Tertip Komitesine seçilen arkadaşlar ile birlikte TFF İl Temsilciliğinin Başkanlığında GHSİM, ASKF, TFFHGD Artvin Şube Başkanlığının temsilcilerinin yürüteceğini belirtti.

Genel Başkan Sadettin Dağ 2016-2017 futbol sezonunda tüm takımlara başarı dileklerini iletirken sporcuların, yöneticilerin, teknik heyetlerin ve seyircilerin fair play anlayışı çerçevesinde keyifli müsabakalar izlemesi temennisinde bulundu

7 Takım Mücadele Edecek

7 Takımın mücadele edeceği Artvin Amatör liginde ilk karşılaşmalar 5 Kasım’da oynanacak. Arhavi Gençlik, Arhavispor, Artvin Çoruhspor, Borçkaspor, Hopa Kemalpaşaspor, Muratlı Hudutspor ve Yusufelispor yer aldı.

Artvin Amatör spor liginde 5 Kasım’da Arhavi İlçe stadında Arhavi Gençlikspor ve Arhavispor karşılaşacak.

6 Kasım Pazar günü de Borçka İlçe stadında Borçkapor ile Hopa Kemalpaşaspor, aynı gün Artvin Şehir stadında Artvin Çoruhspor ile Yusufelispor karşılaşacak.
İlk hafta Muratlı Hudutspor Bay geçecek. Karşılaşmalar saat 12.00’de başlayacak.

Etiketler: » » »
Share
1201 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?