logo

reklam

Artvin AK Parti Milletvekili Kışla Hopa’da

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Milletvekili adayı Hayrettin Gülbin, Belediye Başkanı Nedim Cihan, İlçe Başkanı İlyas Güven ve partililer ile birlikte ilçede ziyaretlerde bulundular.

 

Kışla “Ben Artvin’in Hizmetkârıyım”

Artvin Ak Parti Milletvekili Kışla partililer ile birlikte ilçe ziyaretinde Ben Artvin’in Hizmetkârıyım” ifadelerinde bulundu.

Hopa’da Yaralar Sarılmaya Devam Ediyor

Hopa İlçe gezisinde geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketi hakkında açılamalarda bulunan Kışla; ” Çok ağır bir sel felaketi yaşadık, 8 cenazemiz ve halen daha 3 kayıp vatandaşımız var. Biz yaralarımızı en iyi şekilde en kısa zamanda sarmaya çalıştık, ülkemizin her tarafından araç ve ekipman desteği aldık, oturulamaz evlerimiz var, zarar ziyan tespitlerimiz devam ediyor. İlk etapta 11 milyon TL hemen yardım geldi. Şimdi 20 milyonTL tekrar bakanlıkla görüşerek yardım talebinde bulunduk ve en kısa zamanda ödenekler gelerek yaraları sarmaya devam edeceğiz” dedi.

Birleşmenin Adresi AK Partidir

Hopa ilçesinde seçim gezilerine devam eden AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla İlçede yapımı devam eden Hopa Devlet Hastanesi’ne giderek incelemelerde bulundu. Daha sonra afette zarar gören yerleri gezen Kışla yaptığı açıklamalarda; ” Kendimi çok şanslı görüyorum. Çoğu ilçemize hastane yapmak ve açmak bana nasip oldu. Hopa ilçemize de çok güzel ve modern bir hastane yaptık, hastanelerimiz 5 yıldızlı otel statüsünde oldu. Özel hastanelerden daha iyi hastaneler yaptık, Arhavi’de Hopa’da Şavşat’ta ve Artvin’de hastanelerimiz tamamlanıyor ve Borçka ile Murgul ilçemizde de en kısa zamanda hastane inşaatlarımız başlayacaktır. Ülkemizin AK Partiye ihtiyacı vardır, Hopa İlçemizde çok sayıda yatırımlar yapılıyor, bir Cankurtaran tüneli, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor, tünel inşaatı inşallah bu kış bir tüpte olsa geçiş vermesi planlanıyor. Çaykurun depolalarını Üniversiteye tahsis ediyoruz ve üniversitemizi büyütüyoruz. Derin deşarj Hopa ilçemize kazandırılacaktır, çok büyük yatırım olan balıkçı barınakları yapılarak Hopa ilçemize ciddi yatırımlar gelecektir. Güven ve huzur içinde bir seçim geçirmeliyiz, istikrar ve güvenin sürmesi gerekmektedir, birleşmenin adresi AK Partidir” ifadelerine yer verdi.

Share
651 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?