logo

Artvin 7 Martspor Destan Yazmaya Gitti

Artvin 7 Martspor U 16 Futbol Türkiye Şampiyonası 1.Grup Maçları için Rize’ye Gitti.

7Mart SporU 16 Futbol Ligin de Artvin de şampiyon olarak Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarına katılmayı hak eden Ahmet Külük ve İhsan Sevim’in öğrenci 21 Mayıs Perşembe Günü Bibak önünde toplanarak Rize’ye gittiler.

7 Martspor Takımının sporcularını, sponsorlar Bay-Son Sondaj Müdürü Yaşar Gürakar, Artvin İpragaz Bayii Tayfun Bayraktutan ve sporcuların aileleri yolcu ettiler. Yolculuk öncesi İl Özel İdare Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, futbolcular ile tek tek görüşerek, Rize’den başarıyla döneceklerine olan inancını dile getirdi.

Artvin 7 Matspor Kulüp Başkanı Murat Ülker; “Bize forma yardımı yapan Sponsorlar Yaşar Gürakan ve Tayfun Bayraktutan çok teşekkür ederiz. Geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor bilindiği gibi geçen yıl U13 da şampiyon olmuştun. Bu sene ise U16 Artvin de şampiyon olduk ve Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçları için Rize’ye gidiyoruz amacımız orda şampiyon olup Artvin’imizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Bay-Son Sondaj Müdürü Yaşar Gürakar ise “Artvin bu gençlerle gurur duymalı bu gençler 2 sene sonra Artvin’imizin yıllardır özlemi olan BAL Ligin de temsil etme hakkını kazanırlar. Bundan ufak bir şüphemiz yok” dedi.

İpragaz Artvin Bayisi Sahibi Tayfun Bayraktutan ise “Artvin’e yeni heyecanlar lazım. Bu nedenle bu gençlere kesinlikle sahip çıkılmalı. Başta Ahmet ve İhsan Hoca olmak üzere bütün takıma başarılar diyorum” dedi.

Açıklamaların ardından aileler çocuklarını araçlara bindirdiler. Takım otobüsü alkışlarla umuda doğru yolculuğa çıktı.

 

Etiketler: » »
Share
1362 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?