logo

Artvi̇nli̇ler Hizmet Vakfı’nda Kan Değişimi!

1993 yılında Artvin’in değerli insanlarının bir araya gelerek kurduğu Artvinliler Hizmet Vakfı, İstanbul’daki Artvinlilerin buluşma, kaynaşma, birlik ve beraberliğin ortak yer olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Olağan Genel Kurulunu Turnatur Teknesi’nde 200 kişi ile gerçekleştirdi. Artvinlilere yakışır bir ortamda geçen Genel Kurul toplantısında yapılan “Yönetim” seçimini, seçime tek liste ile katılan Esen Yağcı Ekibi aldı.

Genel Kurul Toplantısı’ndan bir hafta sonra, Mecidiyeköy’deki vakıf merkezinde eski yönetimle bir araya gelerek devir-teslimi gerçekleşti. Yeni Başkan Esen Yağcı ve yönetimi, Eski Yönetim Kurulu üyelerine, vakfa verdikleri emek ve katkılarına istinaden “teşekkür” plaketi takdim etti.

Eski Başkan Mustafa Melek “Artvinliye yakışır bir genel kurul yaptık. Bu kutsal görevi yeni arkadaşlarımıza devrediyoruz, yapamadığımız, eksik kalan projelerimizi de devretmiş oluyoruz. Yeni yönetimle birlikte bu projelerimizin devamını getireceğiz ve yeni projelerine destek olmaya devam edeceğiz. Çok değerli arkadaşlarımıza başarılar dilerim” dedi. Melek, ayrıca yeni yönetimden 25. Yıl onuruna bir etkinlik yapılması yönünde teklifte bulundu.

Yemekli toplantıda Yeni Başkan Esen Yağcı’nın yaptığı kısa konuşmada “Günümüze kadar, vakfımıza katkısı olan tüm Başkan, Yönetim Kurulları ve Üyelerimize teşekkür ederim. Devraldığımız bu kutsal görevi laiki ile yapma gayreti içinde olacağız. Tüm STK’larla birlikte, Artvin’e, Artvinliye yakışır hizmet anlayışını sürdüreceğiz. Artvin’in, Artvinlinin yanında olacağız. Her şeyin daha güzel olması için çaba göstereceğiz. Güzel projelerimiz olacak” dedi.

Yeni Yönetim; Esen Yağcı (Başkan), Erol Şalıkoğlu (B. Vekili), Muhterem Yılmaz (B.Yardımcısı), Emire Mine Emirzade Artar (G.Sekreter), Tevabil Üstündağ (Sayman), Pınar Ersoy, Mustafa Akbıyık, Mutahsin Yıldırım, Kısmet Orman, Recep Bozer, Erdal Çalıkoğlu’ndan oluştu.

Share
490 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?