logo

Arhavili Masatenisçilerin Büyük Başarısı

Cumhuriyet Ortaokulu Masa Tenisi Takımından Büyük Başarı

 

Grup Müsabakalarından Çıkan Takım, Başkan Hekimoğlu’na Ziyarette Bulundu

Cumhuriyet Ortaokulu’ndan oluşan İlçe Masa Tenisi Takımımız, Giresun’da düzenlenen grup müsabakalarında aldıkları başarılı sonuç ile Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret ettiler. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Kenan Özşahin, takım eğitmeni Mustafa Nuri Çukur ve masa tenisi takımı yer aldı.

Giresun’da aldıkları bu başarılı sonuçtan sonra 25-27 Mart 2015 tarihleri arasında Sinop ilinde düzenlenecek olan Türkiye Finallerine katılacaklarını belirten Müdür Özşahin, okulun masa tenisi takımının Türkiye Finallerinde iddiasını sürdüreceğini dile getirdi. Alınan bu önemli sonuçla göğsümüzü kabarttıklarını dile getiren Başkan Hekimoğlu, masa tenisi takımını tebrik ettiğini belirtti. Öğrencilerin bu tür sportif faaliyetlerde yer almalarının hem kendileri, hem de ilçe adına çok önemli olduğunu belirten Başkan Hekimoğlu, Sinop’ta düzenlenecek olan Türkiye Finallerinde başarı temennisinde bulundu.

Sinop İlinde Türkiye Finalleri’ne Katılacak Olan Cumhuriyet Ortaokulu Masa Tenisi Takımı İsim Listesi: Eylül Erkut, Pervin Kılıç, Esma Şahintürk, Şenay Selim, İsmail Çakmak, Ertan Altın, Görkem Şahin, Kadir Kolcak.

Share
910 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?