logo

Arhavi’de Destan Yazdılar…

Artvin U17 Gençler futbol liginin son haftasın da Artvin İl Özel İdare Spor Arhavi Spor ile karşı karşıya geldi.

 

Artvin Merkez’in temsilcisi Arhavi’den şampiyonluk ile döndü.

Maça Etkili başlayan Artvin İl Özel İdare Spor maçın ilk dakikalarında rakip kaleyi âdeta abluka altına alsada Ard arda geliştirdikleri ataklarda bir türlü aradığı golü bulamayan Artvin İl Özel İdare Spor takımı oyuncuları ilk yarıyı 0-0 tamamlamak zorunda kaldı.

Maçın ikinci yarısına da yine etkili başlayan Artvin İl Özel İdare Spor takımı olurken maçın 47.Dakikasında sol taraftan topu önüne alan Akın kaleciyle karşı karşıya kaldı ve kalecinin üzerinden harika bir aşırtmayla takımını 1-0 öne geçirdi.

Bu golden sonra etkili oyunu sürdüren Artvin İl Özel İdare Spor futbolcuları adeta rakibine sahayı dar etmeye devam ettiler. Maçın 74.Dakikasında gelişen atakta Mertcan Keskin önünde bulduğu meşin yuvarlağı ağlara yollayarak takımını 2-0 öne geçirdi.

Ne Olduysa İkinci Golden Sonra Oldu

Bu golden sonra bir anda sahaya inen Arhavi Gençlik Spor U 17 takımı oyuncuları bir anda Artvin İl Özel İdare Spor oyunculara saldırmaya başladı. Özel İdarespor’un ataklarının ardı arkası kesilmeyince saha bir anda karıştı. Maçın hakemi maçı 77. Dakikasında tatil ederek soyunma odasına gitti.

Maçın ardından sahada Polis güvenliği sağlayarak 2 saat bekleyen Artvin İl Özel İdare Spor Takımı polis eskortu eşliğinde Arhavi’den çıkarak Artvin’e döndü. Artvin girişi köprübaşında bekleyen Artvin İl Özel İdare Spor taraftar grubumu takımı taşıyan araçla Artvin’de konvoy yaparak takımının şampiyonluğunu kutladı.

Share
1076 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?