logo

Arhavi TSO Bu Ramazan’da da İhtiyaçlı Aileleri Sevindirdi

Arhavi Ticaret Odası, Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteği ile ilçe genelindeki ihtiyaç sahiplerine 560 paket gıda yardımı yaptı.

Arhavi Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteği ile İlçe genelinde muhtarlarca belirlenen 560  ihtiyaçlı ailelere 50 bin TL’lik gıda yardımında bulundu.

Arhavi Ticaret Odası tarafından her yıl artık geleneksel hale getirilen yardım kampanyası bu yılda Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzattı. Arhavi Ticaret Odası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile hazırlanan gıda yardım paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Arhavi Ticaret Odası’nın sosyal sorumluluk kapsamında üzerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştığını ifade eden Başkan Atıf Kesim paylaşmanın huzurunun yaşandığı bu mübarek ayda, İlçelerinde ihtiyaç sahibi kimselere ulaşılmasının ve yardımlaşmanın önemini vurgulayarak ”Arhavi TSO olarak bizde her Ramazan Bayramında olduğu gibi bu yılda ilçemizdeki ihtiyaç sahibi aileleri sevindirebildiğimiz için mutluyuz” dedi.

Share
125 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?