logo

reklam

Arhavi Belediyesi Voleybol Takımı 3. Lig’te

Geçtiğimiz yıl Bölgesel Ligde mücadele eden Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Erkek Voleybol takımı göstermiş olduğu başarı sonucu 2015-2016 sezonunda 3. Lige yükselmişti.

 

Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sezonun ilk maçında 31 Ekim cumartesi günü saat 14:00’da ilçe kapalı spor salonunda Bafra Gençlik Kulübü ile karşılaşacak.

Temsilcimiz yeni sezon için hazırlıklarını Arhavi kapalı spor salonunda sürdürürken, takım antrenörü Ali Can sezona iyi bir şekilde hazırlandıklarını dile getirerek 3. Ligde başarılı olacaklarına inandıklarını ve ilçeyi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Diğer yandan bu sezon 3. Ligden davet almasına rağmen bölgesel ligde mücadele etme kararı alan Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı da yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Takım antrenörü Serkan Başgül, ocak ayında başlayacak olan bölgesel lige en iyi şekilde hazırlanacaklarını dile getirdi.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da yaptığı açıklamada, Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek ve bayan voleybol takımlarımıza liglerinde başarılar dileyerek takımlarımızın ilçemizi başarıyla temsil edeceklerine inandığını belirtti. Hekimoğlu ayrıca cumartesi günü oynanacak karşılaşmaya tüm voleybolseverleri davet etti.

Share
755 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?