logo

Arhavi Belediyesi Çalışmaları Hızlandırdı

İlçede Kilit Taşı ve Betonlama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Arhavi Belediyesi’nin şehir merkezinde başlattığı kilit taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Musazade Mahallesi İzmir Pasajı’nda tahrip olmuş asfaltın sökülmesi ile birlikte başlatılan kilit taşı döşeme çalışmaları sürüyor. Söz konusu bölgede alt yapının tamamlanmasının ardından kilit taşı döşeme ve çevre düzenlemesi ile yürütülen çalışmalar vatandaşlar tarafından da tam not alıyor.

Diğer tarafta ise Arhavi Belediyesi ve 56 Evler Sitesi’nin ortak çalışması olan kilit taşı döşeme çalışmaları da sürüyor. Boğaziçi Mahallesi 56 Evler Sitesi içerisinde bölgenin çehresinin değiştirecek çalışma şimdiden dikkat çekiyor. Çevre düzenlemesi ve site içi düzenlemesinin yapılacağı alan, site sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

Belediyenin fen işleri ekipleri tarafından kaldırım betonlama çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor. Boğaziçi Mahallesi Atatürk Bulvarı Askerlik Şubesi yanında başlatılan yayalara yönelik kaldırım betonlama çalışmaları sürüyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşların sık sık sorun yaşadığı bölge daha modern bir görünüme kavuşmuş olacak. Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan ve büyük bir özenle yürütülen çalışmalar, ihtiyaç duyulan diğer cadde ve sokaklarda da devam edecek.

Share
594 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?