logo

Arhavi Anadolu Lisesi’nden Tiyatro Gösterisi

Arhavi Anadolu Lisesi Öğrencileri Tiyatro Gösterisi Sergiledi. Gösteri Çarmıklı Eğitim Ve Kültür Merkezi Sinema Salonu’nda Gerçekleşti

Arhavi’de Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından tiyatro gösterisi yapılırken, gösteri için Çarmıklı Kültür Merkezi hınca hınç doldu.

Arhavi’de sanat adına yapılan faaliyetler tiyatro gösterisi ile devam ediyor. Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle Arhavi Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından tiyatro gösterisi hazırlandı. Çarmıklı Eğitim ve Kültür Merkezi Sinema Salonu’nda gerçekleşen programa İlçe Kaymakamı Muhammet Önder, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Başkan Yardımcısı H. Tahsin Kurdoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Gezgin, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fikret Solak, Okul Müdürü Mustafa Al, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Oyuncu kadrosu lisede öğrenim gören öğrencilerden oluşan ekip, Ahmet Başımoğlu’nun kaleme aldığı iki perdelik “ Akıl Hastanesi “ adlı tiyatro oyununu kısa süreli bir çalışmanın ardından gösterime sundu. Okulun edebiyat öğretmenleri Gülü Aydın ve Candan Okur tarafından sahnelenen ve tiyatro sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği oyun beğeniyle izlendi. Programın sonunda sahnede amatör ruhla görev alan Arhavi Anadolu Lisesi öğrencileri hazırladıkları bu çalışmadan ötürü büyük alkış aldılar. Tiyatro gösterisinin sergilenmesinde büyük emeği olan edebiyat öğretmenleri Aydın ve Okur katılımlardan dolayı ilçe protokolüne teşekkürlerini ileterek öğrencilerini tebrik ettiler.

Etiketler: » » » »
Share
1255 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?