logo

Ardanuç’ta Cumhur İttifakı Hedefe Kilitlendi

“AK Parti-MHP El Ele, Hedef Güçlü Bir Ardanuç”

Yerel seçim tarihi yaklaştıkça siyasi partilerin ve adayların çalışmaları da hızlanıyor. Seçim hareketliliğinin yaşandığı yerlerin başında gelen Ardanuç ilçesinde AK Parti ile MHP, Cumhur İttifakı’nın etrafında birleşirken, MHP adayı Burhan Akman, adaylıktan çekilerek AK Parti’nin adayı Fahri Acar’a desteğini açıkladı. AK Parti Ardanuç İlçe Teşkilatı adayları Fahri Acar ile birlikte MHP Ardanuç İlçe Teşkilatını ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. AK Parti ile MHP Ardanuç teşkilatları birlikte sahaya inerek gövde gösterisinde bulunurken, güç birliği yemeğinde bir araya gelen iki teşkilat hedefe kilitlendiklerini beyan ettiler.

AK Parti ile MHP, yerel seçimler öncesinde güçlerini Ardanuç’ta birleştirme kararı aldılar. MHP’nin Belediye Başkan adayı Burhan Akman, Belediye Başkan adaylığından feragat ederek AK Parti’nin ve Cumhur İttifakının adayı Fahri Acar’a destek verdiğini açıkladı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Ardanuç AK Parti Ardanuç İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, AK Parti Ardanuç Belediye Başkan adayı Fahri Acar, AK Parti Ardanuç Kadın Kolları Başkanı Emel Coşkun, AK Parti Ardanuç ilçe teşkilat mensupları ve Belediye Meclis adayları ile birlikte MHP Ardanuç İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. MHP ilçe Başkanı Doğanay Albayrak, MHP’nin adayı iken adaylıktan çekilen Ardanuç Belediye Başkan adayı Burhan Akman ve MHP Ardanuç ilçe teşkilat mensupları, AK Parti heyetini sıcak ve samimi bir şekilde karşıladılar. Cumhur İttifakı’nın ve AK Parti’nin Ardanuç Belediye Başkan adayı Fahri Acar, burada MHP’li Burhan Akman’a çiçek sunarak, Ardanuç’un geleceği için büyük bir özveride bulunmasından dolayı kendisine teşekkür etti. MHP Ardanuç ilçe başkanı Doğanay Albayrak ise AK Parti Ardanuç İlçe Teşkilatı’na ve aday Fahri Acar’a nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek, ülkemizin ve milletimizin geleceği için, şer odaklarının oyunlarına gelmeyeceklerini belirterek her iki partinin liderlerinin yaptıkları görüşmeler neticesinde Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerde olduğu gibi Cumhur ittifakı bünyesinde yerel seçimlere bir çok seçim çevresinde olduğu gibi Ardanuç’ta da birlikte girileceğini belirtti. Albayrak, el ele, gönül gönüle vererek Ardanuç’un geleceği için Ardanuç Belediyesi’nin Cumhur İttifakı’nca kazanılması için birlikte çalışacaklarının sözünü vererek, bu birlikteliğin Ardanuç’a, Ardanuç halkına ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diledi.

AK Parti Ardanuç İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’da amaçlarının gelişen, büyüyen bir Ardanuç’u iktidar belediyeciliği ile tanıştırmak olduğunu söyleyerek bu noktada kendilerine destek veren Ardanuç MHP ilçe teşkilatına ve adaylıktan çekilen Burhan Akman’a teşekkür etti. Burhan Akman ise önemli olanın kendi gelecekleri değil ülkenin geleceği, Ardanuç’un geleceği olduğunu düşünerek Başkan adaylığından kendi isteği ve arzusu ile çekildiğini belirterek, 31 Mart 2019 tarihinde tüm gücüyle Cumhur İttifakı’nın Ardanuç Belediyesi’ni kazanması için çalışacağını söyledi.

AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Ardanuç Belediye Başkan adayı Fahri Acar, ise başta MHP Ardanuç Teşkilatı mensupları ve aday arkadaşı Burhan Akman olmak üzere, MHP’ye gönül veren Ardanuçlulara bu önemli özverisinden dolayı teşekkür ederek, amaçlarının Ardanuç ilçesini ilimizdeki diğer ilçelerinde olduğu gibi değişen ve büyüyen ilçe haline getirmek olduğunu ve bu birlikteliğinde kendilerine güç kattığını söyledi.

Bu konuşmaların ve açıklamaların ardından AK Parti ve MHP Ardanuç teşkilatı birlikte Ardanuç sokaklarında görüntü verdikten sonra güç birlikteliği yemeğine geçtiler.

AK Parti-MHP Teşkilatları Güç Birliği Yemeğinde Buluştu

AK Parti-MHP Ardanuç İlçe Teşkilatı Gevhernik otelin restorandın da güç birliği yemeğinde buluştu. Yemeğe AK Parti Ardanuç İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, MHP Ardanuç İlçe Başkanı Doğanay Albayrak, AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adayı Fahri Acar, AK Parti Ardanuç Kadın Kolları İlçe Başkanı Emel Coşkun, AK Parti eski ilçe başkanlarından Ahmet Yüksel ve Halit Özdemir, MHP’nin Ardanuç Belediye Başkan adayı iken adaylıktan feragat eden Burhan Akman, Cumhur İttifakı’nın Ardanuç Belediye Meclis üyesi adayları, AK Parti ve MHP’nin İl Genel Meclis Adayları ile AK Parti ve MHP ilçe teşkilat mensupları katıldılar.

AK Parti ilçe başkanı Bayraktar: Bu Bir Ülke ve Millet İttifakıdır

Yemekte bir konuşma yapan AK Parti Ardanuç İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, Ardanuç ilçesinde AK Parti ile MHP’nin oluşturduğu birlikteliğin bir ülke, millet, bayrak ve ezan ittifakı olduğunu belirterek AK Parti ile MHP’nin bu ittifak çatısı altında birleştiğini söyledi. Ardanuç’ta bu çizgiyi bozmadan yürüyeceklerini belirten Mustafa Bayraktar, bu birliktelik ışığında yürüyerek halkın desteği ile 31 Mart’ta Belediye Başkan adayları Fahri Acar’ı Belediye Başkanlığı koltuğuna getireceklerini ifade etti. Bu birlikteliği zaferle taçlandıracaklarına inandıklarını vurgulayan Bayraktar, tüm katılımcılara teşekkür etti.

MHP İlçe Başkanı Doğanay Albayrak ise sözlerine Allah’a şükrettiklerini belirterek bu birlik ve beraberlik günlerini görmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. MHP’nin bu ülkenin birliği ve dirliği için kurulmuş bir parti olduğunu belirten Albayrak, bu uğurda bir çok şehitler vermiş MHP’nin hiçbir suçu olmadığını ve MHP’nin tek amacının Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu demokrasiyi ve Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak ve güçlendirmek olduğunu söyledi. 15 Temmuz sürecinden sonra AK Parti ile MHP arasında başlayan birlikteliğin meyvesini verdiği Cumhur ittifakının bugün Ardanuç’ta da ilçenin geleceği için bir birliktelik oluşturduğunun altını çizen Albayrak, bu seçimlerin daha önceki seçimlerden daha önemli olduğunu ve bu seçimlerin Ardanuç’un da geleceği için de büyük bir önem taşıdığını vurguladı. Amaçlarının Ardanuç’un geleceği için oluşturdukları birlikteliğin başarıya ulaşması, Ardanuç’un ihtiyacı olan büyük hizmetlerin, başka illerin ve ilçelerin başardığı gibi Ardanuç’a gelmesini sağlamayı hedeflediklerini ifade eden Albayrak, Artvin teşkilatlarının uğraşları neticesinde 29 ilde de Cumhur İttifakı çerçevesinde birleşilmesine katkı sağladıklarını hatırlattı. Ardanuç ilçesinde Belediye Meclisi’nde ve Belediye Başkanlığı’nda birlikte hareket ettiklerinin altını çizen Albayrak, bu hedef için tüm teşkilat mensuplarının gece gündüz çalışacaklarına inandığını sözlerine ekledi.

MHP’nin adayı iken adaylıktan feragat eden Burhan Akman, ise nazik davetlerinden dolayı AK Parti teşkilatına teşekkür ederek elli yıllık siyasi mücadelesinde bugün ki tabloyu görmüş olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Önemli olanın kendi geleceği değil, Ardanuç’un geleceği olduğunu vurgulayarak Ardanuç belediye seçimlerinin kazanılması için var gücüyle çalışacağını söyleyen Burhan Akman, 31 Mart’ta zaferi yaşayacaklarına inandığını sözlerine ekledi.

Fahri Acar: Ardanuç için bu özverili davranışlarından dolayı MHP’lilere teşekkür ediyorum

Ardanuç’ta doğup, büyüyüp, Ardanuç’un ekmeğini yemiş, suyunu içmiş bir kişi olarak bugün Cumhur İttifakı’nın Ardanuç Belediye Başkan adayı olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek konuşmasına başkan adayı Fahri Acar, Ardanuç’u hizmet belediyeciliği ile buluşturmaktan başka bir amaçlarının ve hedeflerinin olmadığını söyledi. Özverili tavırlarından dolayı MHP ilçe Başkanı ve Belediye Başkan adayına feragatlerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasına devam eden Başkan adayı Fahri Acar, Ardanuç’un güzel bir ilçe olduğunu ancak Ardanuç ilçesinin sürekli göç vermesinden dolayı buna bir dur demek zorunda olduklarını belirtti. İdeolojik düşünceli, verimsiz ve etkisiz belediye hizmetlerinden dolayı büyüyüp gelişemeyen Ardanuç ilçesini Ardanuç dışına çıkıldığında gördükleri hizmetleri bu ilçeye getirmek için Ardanuç ile ilgili hayalleri olan, yıllardır il dışında ve ülke dışında çalışan, milli eğitim camiasında tanınan, yaptığı projelerle bilinen bir kişi olarak Ardanuç belediyesinin hizmet standardını çok yukarılara çıkarmayı hedefleyerek yola çıktıklarını vurgulayan Fahri Acar, Ardanuç’un yeni bir belediyecilik anlayışına, gençlerine istihdam sağlayacak projelere, Ardanuç’un altyapıdan üst yapıya kadar bir çok alanda yeni bir belediyecilik anlayışına ve projelerine ihtiyacı olduğunu bildiğini söyledi. Disiplinli bir çalışma anlayışı ile Ardanuç’un sorunlarına çözüm bulmak için 31 Mart tarihinden itibaren çalışacaklarının sözünü veren Fahri Acar, artık Ardanuç’un iktidar destekli hizmet anlayışına geçmesi ile birlikte kısa sürede büyüyüp gelişeceğine inandığını ifade etti. Ardanuç halkının hayat kalitesini yükseltmeye yönelik projelerini kısa süre içerisinde Ardanuç halkına ve kamuoyuna açıklayacaklarını anlatan Fahri Acar, kolay ulaşılabilen, kimseyi kapısında bekletmeyen, şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile Ardanuç’a hizmet edeceklerini ve kimseyi ötekileştirmeden tüm Ardanuç’u kucaklayacaklarının sözünü verdi. Herkesi kucaklayarak, sevgilerini ve saygılarını paylaşarak ideallerini Ardanuç halkına anlatarak çalışacaklarını söyleyen Fahri Acar, göçün konuşulmadığı, daha çok turistin Ardanuç’a geleceği, temel belediyecilik hizmetlerinin dahi daha kaliteli yapıldığının görüleceğini söyledi. Ardanuç ilçesinde birkaç yıl belediyecilik yaptıklarında ilçenin daha farklı konuları konuşacak noktaya getirileceğini ileri süren Acar, çok istediklerini, enerji dolu olduklarını ve de göreve hazır olduklarını vurguladı. Ardanuç belediyesine yeni heyecan, yeni kan gerektiğine inandıklarının altını çizen Fahri Acar, bu birlikteliğin Ardanuç’a hayırlı uğurlu olmasını dileyerek 31 Mart’a kadar el ele gönül gönüle çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yapılan konuşmaların ardından program sona erdi.

Share
610 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?