logo

Anne Çocuk El Ele Sağlığa Yürüyoruz

Artvin Halk Sağlığı Müdürlüğü  “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat” Programı kapsamında vatandaşların katılımı ile  “Anne Çocuk El Ele Sağlığa Yürüyoruz” etkinliği gerçekleştirildi.

Artvin Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat” programları kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler kaldığı yerden devam ediyor. Halk Sağlığı Müdürlüğü başta yürüyüşler olmak üzere vatandaşların yoğun olarak katıldığı etkinlikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Artvin Halk Sağlığı Müdürlüğü son olarak vatandaşlarında yoğun katılım sağladığı  “Anne-Çocuk Elele Sağlığa Yürüyoruz” temalı bir yürüyüş gerçekleştirdi. 28 Mayıs Cuma günü saat 09.00’da İskebe – Hatila Mevkii güzergâhında “Anne-Çocuk Elele Sağlığa Yürüyoruz” temalı bir yürüyüşe Yeni Mahalle İlköğretim-Ortaöğretim Okulları öğretmen, öğrenci ve velileri katıldı.

Halk Sağlığı tarafından yayımlanan açıklamada; “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat” programları kapsamında başta yürüyüşler olmak üzere etkinliklere katılan tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize çok teşekkür eder saygılar sunarız” ifadeleri yer aldı.

 

Etiketler: » »
Share
496 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?