logo

Ana Sponsordan Artvin Hopaspor’a Tam Destek

Artvin Hopaspor BAL ligindeki zirve yarışını korurken kent, adeta şampiyonluğa kilitlenmiş durumda. Takıma her geçen gün destekler artarken son olarak Artvin Hopaspor’un ana sponsoru olan Hopadan Çay firması yetkilileri İstanbul’dan gelerek Artvin Hopaspor Kulübüne şampiyonluk öncesi moral verdiler.

Hopadan çay firması ortakları Mahmut Nebil Özel ve Mertcan Aydın İstanbul’dan gelerek Artvin Hopaspor kulüp binasında bazı yöneticiler ile bir araya geldiler. Kulüp binasında yöneticilerden Murat Özçep ve Yaşar Balkay’a iş adamlarını karşıladılar.

Artvin Hopaspor’a olan desteklerinin devam edeceğini belirten firma yetkilileri şampiyonluk beklediklerini belirterek biz takıma inanıyoruz dediler. Hopadan Çay ortağı Mahmut Nebil Özel ise burada yaptığı açıklamada; “Ben şahsen Mardinliyim İstanbul’da iş yapmaktayım bir vesile ile iş dalımız Hopa’ya uzandı bu nedenle bu güzel kentin ve dolayısı ile bu güzide kulübümüzle tanışma şerefine ulaştık. Firmamızın Artvin Hopaspor’a destek vermesinden dolayı bizlerde gururlandık nitekim buradaki futbol ve Artvin Hopaspor sevdalılarının takımlarına aşık olduklarını gördük başarı gelecekse bunun içinde Hopadan Çay’ın bir katkısı olsun istedik” dedi.

Ziyaret yapılan görüşmelerin ardından sona erdi.

Share
320 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?