logo

Altunal, Yeniden Aday Adayı

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilen genel seçimlerde MHP’nin Milletvekili birinci sıra adayı olan Av. Muhammet Altunal, 1 Kasım’da yenilenecek seçimlerde partisi MHP’den yeniden aday adaylığı başvurusunu yaptı.

 

1 Kasım 2015 Pazar günü yenilenecek seçimler öncesinde siyasi partilerde hareketlilik yaşanıyor. Son genel seçimlerde aldığı oy ve yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çeken MHP’nin Milletvekili adayı Muhammet Altunal, siyasete devam kararı verdi. MHP Genel Merkezi’ne giderek 1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek genel seçimler öncesinde partisinden Artvin Milletvekili adayı olabilmek için başvuruda bulunan Muhammet Altunal, bu sefer daha iddialı ve kazanmak için yola çıktığını açıkladı. MHP Genel Merkezi’nde aday adaylığı müracaatını yapan Muhammet Altunal, yenilenecek seçimler öncesinde gerek parti tabanı gerekse de vatandaşların kendisine yoğun baskı yaptığını belirterek, üzerine düşen görevi yerine getirmek ve yarım kalan işi tamamlamak için yeniden “bende varım” dedi. Partisinin Artvin’de rekor oy almasında büyük payı bulunan Muhammet Altunal, Artvin’e sahip çıkmak ve halkın talebini yerine getirmek için sorumluluktan kaçmayarak yeniden yollara düşeceğini söyledi. Ülkemizin çok kritik bir dönemden geçerken kenara çekilim izleme imkanının bulunmadığını vurgulayan Muhammet Altunal, 1 Kasım seçimlerinde zaferin MHP’nin olacağını iddia etti. MHP’nin son genel seçimlerde aldığı oyu çok daha yukarılara çıkaracağına inandığını vurgulayan Muhammet Altunal, artık halkın denenmişlerden  değil denenmesi gerekenlerden yana bir tercihte bulunacağına inandığının altını çizdi.

Bizimle yürüyenleri yalnız bırakamazdım

MHP Milletvekili aday adayı Av. Muhammet Altunal, kısa süre içerisinde ayrıntılı açıklamalarda bulunacağını ve aday adaylığının sebeplerini Artvin halkı ile paylaşacağını belirterek 7 Haziran günü MHP ile ve MHP’nin Artvin’in iki milletvekili adayı ile birlikte yürüyen Artvin halkını yalnız bırakamayarak yeniden yollara düşeceğini söyledi. 7 Haziran’da elde edilen sonuçların kendisini üzmediğini, aksine aldığı oyların bu yolda aslında zaferin bir habercisi olarak algıladığını ifade eden Altunal, şimdi Artvin’e sahip çıkma zamanı olduğunu, şimdi Türkiye’ye sahip çıkma zamanı olduğunu sözlerine ekledi.

MHP’den Muhammet Altunal’ın aday adaylığı başvurusu yapması ile birlikte MHP’de tablonun yavaş yavaş netleşmeye başlaması bekleniyor.

Share
1982 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?