logo

Altunal, Teşekkür Etti

muhammed_al2 (2)MHP 25. Dönem Milletvekili Adayı Avukat Muhammed Altunal seçimler sonrası Artvin halkına yönelik bir teşekkür mesajı yayınladı.
Altunal, seçim süreci boyunca yürekten çalışan, emek veren, koşuşturan, kendisine destek veren, herkese teşekkür etti. Altunal, mesajında Artvin hareketinin tüm Artvin’e heyecan getirdiğini, bu hareketin 25 bin kişilik kocaman bir aile oluşturduğunu, Bundan sonra da her zaman evi olarak nitelediği Artvin’e ve ailesi olarak gördüğü, Artvin’in evladı olarak Artvin halkının her zaman yanında olacağına vurgu yaptığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

muhammed_al2 (1)“Kardeşlerim…

Hep birlikte çok heyecanlı, yürekten ve hüzünlü bir seçim dönemini geride bıraktık. Sizlerle Dağ-tas, dere-tepe, yağmur-çamur, gece-gündüz demeden memleketin her yanını gezdik, herkese ulaşma gayretinde olduk. Bazen soğan ekmek yedik, bazen zeytin domates. Bazen de evlerini bize açan dostlarla bal kaymak… Ama gittiğimiz her yerde hem sevgi vardı, hem göz yaşı… Hepimiz bu işi başaracağımıza inanarak çalıştık. Yorulsak da yorulmadık son güne kadar. Uykusuz olsak da uykumuz yoktu, hastaysak da hasta değildik, hiç usanmamıştık yürümekten bacağımızın dermanı kalmasa da bağrımıza taş bastık, üzüldük, ağladık ama gözyaşımızı içimize gömdük. Titredik, zorlandık ama dayandık. Ve de tüm baskılara karşı hep birlikte direndik.

Bugün Artvin’de her şeye, tüm olumsuzluklara rağmen 25.000 oy aldık. Tüm ilçelerde, köylerde oyumuzu 11.000 daha artırdık Parti olarak, Artvin’in sevgisi haline geldik. Bize oy vermeyenin de içinde bir ukde kaldı, üzüldü. Artvin de biz gönülleri kazandık.

Tüm Artvin ile bir aile olduk…

Bu süreçte il ve ilçe teşkilatlarıma, kadın kollarıma, ülkü ocakları ve sivil toplum kuruluşlarına bu vefakar, bu adanmış adeta çatlarcasına tüm yüreklerini ortaya koyarak yaptıkları çalışmalarından ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah sizlerden razı olsun. İyi ki varsınız. İyi ki sizleri tanıdım.

Bize 25 bin oy vererek bizleri umutlandıran, onurlandıran bütün Artvin’ime teşekkür ediyorum. Artvin ve Artvinli bilmeli ki teşkilatımız ve bu kardeşiniz iyi günde kötü günde hep yanınızda olacak. Hep yanınızda…

muhammed3Ne yazık ki bu yarış iki şıklı bir yarıştır. Netice olarak seçimi alamadık, herkes üzüldü. Çok üzüldü. Üzdük, başarısız olduk. Ümitleri boşa çıkardık. Özür dilerim…”

Etiketler: » »
Share
1315 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?