logo

Alpaslan, İl Genel Meclisi Üyeleri İle Bir Araya Beldi

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin İl Başkanı Av. Şenol Alpaslan, Artvin İl Genel Meclisindeki AK Partili il genel meclis üyeleri ile aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Artvin İl genel meclisi grup toplantısı il Başkanı Av. Şenol Alpaslan Başkanlığı’nda il genel meclisi üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya katılan AK Parti İl Başkanı Av. Şenol Alpaslan, toplantıda aylık olağan olarak gerçekleştirilen toplantının amacı İl Özel İdaresi’nin aylık çalışmaları ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunmak maksadıyla gerçekleştirildiğini belirterek AK Partili İl Genel Meclis üyeleri ile İl Özel İdaresi’nin bir önceki ay ve içinde bulunduğumuz Ekim ayı içerisinde yaptığı çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulunulduğunu ifade etti. İl Genel Meclis üyelerinin çalışmalarına ilişkin bilgi alan İl Başkanı Av. Şenol Alpaslan, il genel meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

AK Partili İl Genel Meclis üyeleri toplantıda çalışmalara ilişkin olarak AK Parti İl Başkanı Av. Şenol Alpaslan’a bilgilendirmede bulunduktan sonra toplantıya katılımından ve İl Özel İdaresi’nin çalışmalarına yakın ilgi göstermesinden dolayı teşekkür ettiler. Toplantı sonrasında AK Parti İl Genel Meclis üyeleri aylık olağan il genel meclis toplantısına katıldılar.

Share
469 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?