logo

Alkışlar Artvinli Hemşerimiz Ayhan Kuaföre

Trabzon’da esnaflık yapan Artvinli hemşerimiz Ayhan Kenar örnek bir davranışa imza attı.

Trabzon’da esnaflık yapan Ayhan Kenar, emek vererek yaptığı yağlı boya tablolarının gelirini Karadeniz Hemofili Derneği’ne bağışladı.

Tabloların Geliri Lösemili Çocuklar İçin

İş yerinde yaptığı el emeği yağlı boya tablolarını müzayede yaparak satışa sunan Artvinli hemşerimiz Ayhan Kenar, elde ettiği 10 bin TL’lik geliri Karadeniz Hemofili Derneği’ne bağışladı

Tablolarından elde eldi ettiği geliri 10 bin TL’lik geliri lösemili çocuklar için bağışlayan Kenar, yapmış olduğu bu örnek davranış ile lösemili çocukların ve ailelerinin takdirini kazandı.

Karadeniz Hemofili Derneği’nden Teşekkür Plaketi

Karadeniz Hemofili Derneği tarafından Artvinli hemşerimizin bu anlamlı davranışından dolayı plaket takdim töreni yapıldı.

Dernek binasında gerçekleşen törene lösemili çocuklar ve aileleri katıldılar.

Duygu dolu anların yaşandığı törende Ayhan Kenar’a Dernek Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Erol Erduran plaket takdim etti.

Ayhan Kenar ve eşi Penar Kenar’ın yapmış oldukları bu anlamlı katkı için Karadeniz Hemofili Derneği tarafından gerçekleştirilen plaket takdimi töreninde konuşan Ayhan Kenar; “lösemi çocuklara ve ailelere herkesin bu noktada yapabileceği bir katkı olabilir. Bende bu anlamda sorumluluğumu yerime getirmek istedim” ifadelerinde bulundu.

Ailelerde Ayhan Kenar’ın bu anlamlı davranışına teşekkür etti. Oldukça duygusal bir ortamda geçen buluşmada Karadeniz Hemofoli Derneği yönetim üyeleri Kenan Aksoy ve Hasan Kanber ile birlikte Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi’de yer aldı.

Plaket takdimi töreni, yapılan konuşmaların ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

AVBM

Etiketler: » » »
Share
1673 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?