logo

Alkan: ‘Güçlü Bugün, Güçlü Yarın, Güçlü Artvin…’

dilek_alkan

AK Parti Artvin Milletvekili A.Adayı Dilek Alkan seçim çalışmaları kapsamında bir basın açıklaması yaptı.

Alkan yaptığı açıklamada, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerin Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli bir dönemeç olduğunu vurgulayarak; “Yeni Türkiye 2023 vizyonunda geri dönmemek üzere çıkılan bu yolda mutlak surette başarı sağlanmalıdır. Ülke olarak hepimiz bir bütün olarak ilerleme, gelişme ve hizmet konularında elimizden gelenin daha fazlasını yapmalıyız. Gelecek nesiller için gözümüzü ufuk çizgisinden ayırmadan dirayetli olarak, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalıyız” dedi.

Artvin sadece Karadeniz’in değil, Türkiye’nin de önde gelen bir şehridir diyen Alkan Artvin ve ilçeleri kültürel, tarihi, turizm, tarım ve sanayi alanlarında Türkiye standartlarında çok daha iyi yerlere gelmelidir. Türkiye’de Artvin’in diğer şehirlere oranla daha belirgin imkânlarının olmasına rağmen pasif durumda kalması düşünülemez.

Bu sebeple, Yeni Türkiye 2023 vizyonu yolunda hiç durmadan fedakârca ve hassasiyetle çalışarak ülkemizin ve Artvin’imizin  değerlerine sahip çıkarak, çizilen bu yolda yeni projeler üreterek ilerlemeliyiz.

Onun için diyorum ki; “Güçlü Bugün, Güçlü Yarın, Güçlü Artvin

Kazanan Artvin Olacaktır!

AK Parti Artvin Milletvekili aday adayı Dilek Alkan yaptığı açıklamada, Yeni Türkiye’nin geleceği ile ilgili projelere vurgu yaparak; “ Samimi, vizyonu olan, ayakları yere basan projelerle hizmet edeceğim” dedi.

dilek alkan_ (4)Biz bu yola hırsla çıkmadık, diyen Alkan; Milletvekili olalım ya da olmayalım inandığımız bu yolda nefer olmaya devam edeceğiz. Gittiğim her yerde özellikle şunu ifade ettim ‘Bizim için siyaset bir erdem, ahlak, fazilettir’ dolayısıyla vaat etmekten ziyade tutabileceğim sözleri veriyorum. Sorunlara kalıcı çözümler üretmek zorunda olduklarını dile getiren Alkan, Bunun içinde yenilikçi ve sonuç odaklı projelerle başarılı olabiliriz. Bir siyasetçinin topluma dönük ve sorun çözücü olması gerekir. Yine bir politikacı olarak oturarak vaade dayalı birçok proje yazabilirim ama bu siyasi popülizm olur.

Her şeyden önce erdemli insanların siyaset yaptığı hizmet odaklı bir partinin aday adayıyım ve siyasi hırstan uzak insanlarımıza daha çok hizmet etme adına bu yola çıktım.” ifadelerini kullandı. Dilek Alkan “Türkiye’de halkın ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadrolar AK kadrolardır. Bunu da ispat etmeye gerek yok.

Bugün Türkiye AK Parti iktidarında dev projelerle tanışmıştır. Yarınını göremeyen bir ülkeden, 2023 hedefleri olan bir ülke haline geldik, Artvin’de 2023 yılına sorunlarını çözmüş daha gelişmiş marka bir şehir olarak girecektir. Diğer aday adayı arkadaşlarımın çalışma şevklerine bakınca da heyecanlanıyor ve gurur duyuyorum. İşte bizim farkımız burada hepimizin ortak amacı bu ülkenin ve bu milletin geleceğine hizmet eden projelere katkıda bulunmaktır. Bu saygı değer  insanların hangisi seçilirse seçilsin kazanan Artvin olacaktır” diyerek açıklamalarını tamamladı.

dilek alkan_ (3)

Share
1294 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?