logo

Akın Eczanesi 25 Yaşında

Artvin halkına uzun yıllardır hizmet veren Akın Eczanesi 25’inci yılını sevdikleriyle kutladı.

 

Akın Eczanesi işletmecisi Eczacı Asiye Ergül, 1991 yılında ilk heyecanla açtığı eczanesin, 25 yılı için bir resepsiyon düzenledi.

Uzun yıllardır Halkevi Caddesi üzerinde hizmet veren ve son yıllarda Cumhuriyet Caddesi üzerinde faaliyetlerini sürdüren Akın Eczanesi 25’incı yılın büyük bir coşkuyla kutladı.  Çeyrek asırdır faaliyetlerini sürdüren eczanede işletme sahibi Eczacı Asliye Ergül olduğu kadar çalışanlarda oldukça uzun yıllar geçirmiş. Çalışanlardan Vedat Özarslan, 21’inci yılını doldururken, Ayseren Cesur ise 17’inci  yılın geride bıraktı.

Bu mutlu günde Eczacı Asiye Ergül, ailesi, çalışanları ve davetliler eşliğinde 25’inci yılın kutladı.  Kutlamaya Artvin İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mehmet Diyaaddin Özer, İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, ailesi, eczane çalışanları ve davetliler katıldı.  25 yılın anısı pasta kesen Asiye Egül’e bir 25 yıl daha sağlıklı yaşam diledi.

İşletme Sahibi Asliye Egül yaptığı açıklamada, “büyük heyecanla açtığımız eczanemizin 25 yılını geride bıraktık. İlk açtığımızda nasıl heyecanlıysak şu anda aynı duygular içindeyiz. Artvin bana çok şey kazandırdı. Burada iş kurdum burada evlendim, iki çocuğumla burada, bütün güzellikleri bu şehirde yaşadım.  Bu sektörde hastalarımla aile oldum, yeri geldi onlar için üzüldüm. 25 yıl önce eczanesi açmamda destek olan babam Nizamettin Akın, annem Sevim Akın’a, bana hep destek olan eşim Metin Ergül, çocuklarım İpek ve Emre Ergül’e çok teşekkür ediyorum” dedi. Eczacı Asiye Ergül, öte yandan kendilerini bu anlamlı günde yalnız bırakmayan davetlilere de ayrıca teşekkürlerini sundu. Program daha sonra müzik dinletisiyle devam etti.

Share
1441 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?