logo

AK Partili Gençten Valiye Cerattepe Çağrısı

Artvin Kafkasör Yaylası Cerattepe bölgesinde çıkartılmak istenen madencilik faaliyetlerinin yankıları sürüyor.  Ak Partili Hafız Güven sosyal medyada yaptığı yorum olay oldu.

HafizGuven2AK Partili genç, Borçka’da iftar yemeğine katılan Artvin Valisi Kemal Cirit, AK Parti Milletvekili İsrafil Kışla, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta’ya sosyal medya hesabından çağrıda bulundu.

İftar yemeğinde aralarında Vali Kemal Cirit, AK Parti Milletvekili İsrafil Kışla ve İl Başkanı Erkan Balta’nın bulunduğu fotoğrafı paylaşarak bu isimleri Cerattepe’de iftar yemeğine davet eden Güven’in paylaşımına büyük destek var. Bu çağrı tam da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın önceki gün yaptığı açıklamalar üzerine büyük ilgi gördü. Bakan Yıldız, “İyi niyetle masum bir çevrecilik anlayışıyla karşı çıkanları istisna tutuyorum. Ama onun haricinde manipülatif ve spekülatif davranan vardır, biz onların sözleriyle oradaki yatırımı bırakmamız söz konusu olmaz” demişti. AK Partili genç, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada “Afiyet olsun sizleri bu akşam iftar yemeğine davet ediyorum Cerrattepe’ye AK Parti’ye gönül vermiş biri olarak il başkanımızı, vekilimizi, değerli valimizi ve AK Parti il teşkilatını aramızda görmek istiyoruz. Bu dava siyasi dava değil yaşam davası memleketin var veya yok olma davası bu kadar Ankara’ya boyun eğmeye gerek yok. Sayın vekilim, seni biz yani bu halk seçti. Siz bu halkın sorunlarını dinlemek zorundasınız, sizi Artvin halkı adına Cerrattepe’ye davet ediyorum” diye yazdı.

Hafız Güven’in bu yazısı oldukça çok beğeni toplarken bir çok AK Partili de altına olumlu yorumlar yaptı.

Ç.P.

Etiketler: » » » » »
Share
1941 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?
#

AK Partili Gençten Valiye Cerattepe Çağrısı” için 1 yorum

  1. Ali Haydar : diyor ki:

    Bu kişinin Ak partili olduğunu sanmıyorum ama ak partili ise bile madeni propaganda için kullanan solcu,komünistlerin oyununa gelmiş onların oyuncağı olmuş allah aklı selim versin!