logo

AK Parti’den Murgul Çıkarması

Milletvekili İsrafil Kışla Murgul ilçesine yapılan yatırımları anlatarak , “Bu Hizmetler İlçemize kısa sürede kazandırılmıştır” dedi.

 

Artvin Milletvekili İsrafil Kışla 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Milletvekili adayı Av. Erkan Balta ile birlikte Murgul ilçesine gittiler. Murgul ilçesinde Milletvekili İsrafil Kışla ve Milletvekili adayı Erkan Balta’ya İl Başkan yardımcısı Fatih Tahtalı, il teşkilat mensupları, Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş, İlçe Başkanı Sami Gülsuyu, Kadın Kolları yönetim mensupları eşlik ettiler.

İlçede ilk olarak Murgul Belediyesi ziyaret programı gerçekleştirildi. Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş’u makamında ziyaret eden İsrafil Kışla ve Milletvekili adayı Erkan Balta, burada başkan ve belediye çalışanları ile görüştüler. Belediye çalışanlarını da tek tek ziyaret eden Kışla ve Balta, dua ve desteklerini beklediklerini söylediler. Heyet daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar Oda başkanını makamında ziyaret ettiler. Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Hüseyin Yegin karakalem çalışması olan Milletvekili İsrafil Kışla’nın tablosunu kendisine hediye etti. Soğuksu mahallesine giden Milletvekili Kışla ve Milletvekili adayı Balta burada vatandaşlar ile bir araya gelerek İlçeye yapılan yatırımlar hakkında sohbet ettiler.

Murgul’a Hizmet Yağdı

7 yıllık Milletvekilliği süresince Murgul İlçesine yapılan yatırımları anlatan Artvin Milletvekili İsrafil Kışla burada yaptığı konuşmada, “Milletvekili olarak göreve başladığım günden itibaren İl merkezimiz dahil olmak üzere her ilçemize bir çok hizmeti kazandırdık. Murgul ilçemize gelince, Kültür Merkezi yapımına başlandı, Halk Eğitim Merkezinin arsa problemi çözüldü. Murgul-Damar arası yol ikmali yapıldı ve yapımına başlandı. Kaymakamlık Binası inşaatı başladı. Kapatılma kararı alınan Eti-Bakır tekrar açıldı. Borçka Tüneli ile Murgul arası yolun ihalesi yapıldı. TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlarımız için 76 konut için ihale yapıldı ve yapımına başlandı. Kabaca Köyü içme suyu ihalesi yapıldı. Molla Camii Cana türbesi ve Camii yapılarak hizmete açıldı. Delikli Kaya Şelalesinin turizme kazandırılması için Doka’ya projesş yapıldı ve ihalesi gerçekleştirildi. Murgul Kabaca dere ıslahı ihalesi yapıldı ve yapımına başlandı. Murgul Stadı, Murgul Hastanesi yapıldı. 100 yataklı orta öğretim yurdu yapıldı. Ana Okul, İlkokul, Orta Okul, İmam Hatip orta okulu ve lisesi yapıldı. Murgul dere ıslahı yapım aşamasında, Murgul dere öteleme işi yapım aşamasında, biz bunları kısa zaman içinde ilçemize kazandırdık” dedi.

Yatırımlar Artarak Devam Edecek

Mahalle ve Köy gezilerinde seçmenle bir araya gelen Milletvekili adayı Av. Erkan Balta yaptığı açıklamalarda ” Murgul ilçemiz bizim için çok önem arz etmektedir. Milletvekilimiz İsrafil Kışla ilçemize yapılan yatırımları tek tek anlattı. AK Parti hükümeti olarak yatırımlarımız hız kesmeden devam edecektir. 24 Haziran seçimlerinde sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Artvin’den ne kadar güçlü çıkarsak bu hepimiz için çok iyi olacaktır. Muhalefetin ilimize bir katkısı yoktur ama iktidardan iki milletvekili çıkartmak ilimiz açısından büyük başarı demektir. Artvin’e yapılacak olan hizmetler henüz bitmiş değil, her ilçemize yaptığımız yatırımlar bundan sonrada artarak devam edecektir. Bu yüzden diyoruz ki 24 Haziran tarihinde ülkemizi 16 yıl öncesine değil geleceğe taşıyın. Bildiğiniz üzere Yaparsa Yine AK Parti yapar. Bu ülkenin 16 yıllık kazanımları belli. Bu kazanımların artarak devam etmesi için Güçlü Hükümet Güçlü Meclis gerek. Sizlerin dualarını ve desteklerini bekliyoruz” dedi.

Murgul’daki AK Parti’nin çalışmaları akşam saatlerine kadar sürdü.

Share
569 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?