logo

Ak Parti’de Köy Ziyaretlerine Devam Ediliyor

 

Geçtiğimiz aylarda Merkez köylerin sorun ve taleplerini bizzat yerinde tespit etmek ve köy sakinlerinden birebir dinlemek için köy ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanlığı, bu ziyaretlerin akabinde gerek köy muhtarı gerekse köy sakinlerinden gelen taleplerin yerine getirilmesi konusunda gözle görülür çalışma başlattıklarını belirttiler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak; “Öncelikle aylardır sıkı bir disiplinle yürüttüğümüz bu çalışmaları yakından takip ettiğiniz için siz kıymetli Artvin yerel basınını yürekten kutluyorum. Bizim siyasetten anlayışımız Millete Hizmettir, Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2000’li yıllarda daha bu davanın temellerini atarken ve sonrasında devamlı tekrar ettiği bir söz vardı şöyle ki, “Biz Bu Millete Efendi Değil Hizmetkar Olmaya Geldik”  işte bu söz bizim siyasetimizin temel eksenini, temel felsefesini oluşturur.

Bizlerde bu eksende Artvin Merkezdeki 36 köyün hemen hemen tamamına yakınını ziyaret ettik. Bu ziyaretlerimizde köy başkanlarımız, köy sakinlerimiz ve muhtarlarımızla bir araya gelerek mevcut ortak sorunları bir bir ilgili kişilerin ağzından dinleyerek notlarımızı aldık ve planlarımızı yaptık.

Bu bağlamda ilgili kurumlarla iletişime geçerek aldığımız ortak sorunların bir an önce çözülmesi için harekete geçtik ve icraatlarımıza başladık. Bu çalışmaları da ayrıca birebir yerinde inceleyip kontrol ediyoruz.

Bu vesile ile yapılan çalışmalardan bahsedecek olursak Yanıklı Köyü yol çalışması ve içme suyu çalışması, Dikmenli ve Hızarlı Asfalt çalışması, Ortaköy, Sakalar, Ahlat, Vezirköy, Varlık, Erenler, Hamamlı, Aşağı ve Yukarı Şehitlik yol çalışmaları, Tütüncüler içme suyu çalışması.

Bu bahsettiğim çalışmalar halihazırda yapılan ve devam eden çalışmalar tabiî ki programımızda diğer çalışmalarda mevcut sırası geldikçe başlıyoruz.

Hizmet İmkan Meselesidir, Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla Bizim İçin Bir Şanstır

Tabiki bu hizmetlerin vücut bulmasındaki en ilgili kurum Artvin İl Özel İdaresi ve imkanlarıdır. Bu bağlamda kuruma yıllık bütçesinin 4-5 katı ek ödenek sağlanmasına vesile olarak kurumun daha yeni makina parkı ve diğer imkanlara kavuşmasına katkıda bulunarak bu hizmetlerin hızlı ve zamanında gerçekleşebilmesine imkan sağlayan sayın Milletvekilimizin katkıları çok büyüktür. Dediğim gibi imkan olmadan hizmette olmuyor bu yüzden partim ve Artvin adına Sayın Milletvekilim ve İl Başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Share
1208 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?