logo

AK Parti’de Kongre Süreci Başladı

Artvin’de kongre takvimini başlatan AK Parti ilk kongresini Kemalpaşa’da yaptı.

Artvin’de kongre sürecini başlatan Akparti,  ilk parti kongresini Kemalpaşa Beldesinde gerçekleştirdi.

Divan Başkanlığını İlçe Başkan İlyas Güven’in yaptığı kongreye, Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, İl Başkanı Av. Erkan Balta, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş,  Arhavi, Ardanuç, Borçka, Şavşat Yusufeli ve Merkez İlçe Başkanları, İl genel meclis üyesi Hüsnü Çakır,  Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergün Akçiçek, ilçe ve belde teşkilatları yönetim kurulu üyeleri ile delegeler ve partililer katıldı.

Belde Başkanı Ömür Rıfat Poshoroğlu’nun açılış konuşmasından sonra Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Belediye Başkanı Nedim Cihan, İl Başkanı Erkan Balta ve Milletvekili İsrafil Kışla yerel ve genel siyaset içerikli konuşmalarını yaptılar.

Konuşmaların ardından oylamaya katılan 84 delegenin oyunu alan Ömür Rıfat Poshoroğlu yeniden Belde başkanı seçildi. Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven “Güven tazeleyen Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemdeki çalışmalarında başarılar diliyorum, Kongremiz beldemize İlimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ederiz” dedi.

Share
537 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?