logo

AK Parti’de Durmak Yok Yola Devam

AK Parti’nin Seçim Çalışmaları 7 Gün 24 Saat Esasıyla Sürüyor

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin seçim çalışmalarında hedef 2 milletvekilliğini de kazanmak. 7 gün 24 esas sürdürülen çalışmalar dört koldan sürdürülüyor. AK Parti’nin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, AK Partili Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Başkanı Fikret Erdoğan ve Milletvekili adayları Av. Ertunç Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı’nın katılımlarıyla yürütülen çalışmalara il ve ilçe teşkilatları, kadın ve gençlik kolları da yoğun destek veriyor. Seçim çalışmalarında ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle adım adım gezilirken, sıkılmadık el, görüşülmedik kimse bırakılmıyor. Çalışmalarda halkın adaylara gösterdiği sıcak ilgi ise gözlerden kaçmıyor. AK Parti İl Başkanlığı 2 günlük yoğun çalışma programını sosyal medya aracılığıyla yayımlarken, programın ne denli yoğun ve çok yönden gerçekleştirildiği bu paylaşımlarda ortaya çıkıyor.

Yusufeli’nde Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Karşılandı

Törene Ak Parti İl Başkan Vekili Fikret Erdoğan, Milletvekili Adayı Erkan Balta, Muzaffer Çorbacı, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Yusufeli İlçe Başkanı Abdülbaki Kayacan, DSİ Genel Müdürü Murat Acun, Barajlar ve Hidroelektrik Santral Dairesi Başkanı (eski DSİ Bölge müdürü ) Dinçer Aydoğan , AK Parti İl ve ilçe teşkilat mensupları, Kamu kurum amirleri ve Yusufeli’nin YUSUF yüzlü insanları katıldı. Adaylar halkla bir araya geldi dertlerini dinledi. Ardından Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yusufelililer ile iftar açtı. AK Parti İl Başkanlığı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “ Bu güzel hizmet İlimize ve Yusufeli ilçemize hayırlı olsun. Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye Yaparsa Yine AK Parti Yapar. ” açıklamasında bulunuldu.

Artvin Sanayi Sitesi’nde AK Parti ve MHP’li adaylar Cumhur İttifakının Gücünü Birlikte Gösterdiler

AK Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur ittifakının yansıması Artvin’de de yer yer ortaya çıkıyor. AK Parti ile MHP’nin teşkilatları ve milletvekili adayları kimi zaman ortak noktalarda buluşarak Cumhur ittifakının gücünü gösteriyorlar. Bu kapsamda Artvin Küçük Sanayi Sitesi’nde seçim çalışmalarında sanayi esnafı birlikte gezilirken birlik ve beraberlik mesajları verildi. AK Parti İl Başkan Vekili Fikret Erdoğan, AK Parti Milletvekili adayları Ertunç Erkan Balta ve MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ile MHP’nin Milletvekili adayı Okan Aktaş, burada birlikte seçim çalışmasında bulunarak vatandaşlarla buluştular. Cumhur İttifakında seçim çalışmalarını yürüten Ak Parti ve MHP milletvekili adayları ve teşkilatı sanayi sitesinde bir araya gelip birlik mesajları verdiler.

Milletvekilimiz Adayımız Av Erkan Balta, İl Başkanımız Fikret Erdoğan, Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe, Merkez İlçe Başkanımız Av. Şenol Alparslan, İl ve İlçe Teşkilatımızla beraber Artvin ekonomisine can veren üretken ve emektar sanayi esnafına ziyaret edip hayırlı bol kazançlar dilediler.

Yusufeli’nde Kadın Kolları İle Bir Araya Gelindi

AK Parti’nin dört koldan yürütülen seçim kampanyası Yusufeli ilçesinde de bir çok ziyaret ile devam etti. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Yusufeli programının sona ermesi ve Bakan Eroğlu’nun ayrılmasının ardından AK Partililer Yusufeli Kadın Kolları ile bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular. Toplantıya AK Parti Milletvekili İsrafil Kışla, Milletvekili Adayları Erkan Balta, Muzaffer Çorbacı, İlçe Başkanı Abdülbaki Kayacan, Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, İl Genel Meclis Üyesi Furkan Çakmak ve diğer partililer katıldılar. Burada partinin cefakar vefakar Hanım kardeşleriyle buluşan AK Partililer, seçim kampanyasına yönelik çalışmaları değerlendirdiler. ‘Güçlü Meclis, Güçlü Türkiye, Yaparsa Yine AK Parti Yapar’ sloganıyla yürütülen seçim kampanyasında hedefin 2 milletvekilliği olduğuna burada bir kez daha vurgu yapıldı.

İl ve Merkez İlçe Teşkilatı Köy Gezilerine Devam Ediyor

AK Parti’nin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Milletvekili adayları Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı’nın seçim programlarının yanı sıra İl ve Merkez İlçe Başkanlığı’nın köy gezileri de sürdürülüyor. Bu kapsamda AK Parti İl Başkanı Fikret Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Şenol Alparslan, İl genel meclisi üyesi Mehmet Akalın, Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan ve merkez ilçe yönetim kurulu üyesi Erdem Erdağ’la beraber Merkez köyleri ziyaret edildi. Ziyarette köylünün sorun ve dertlerini dinlenirken, 24 Haziran’da Güçlü Meclis ve Güçlü Hükümet için destek istendi. AK Parti iktidarında köylerin hak ettiği hizmeti aldığına vurgu yapılırken, kalan hizmet ve yatırımlarında yine Yaparsa AK Parti Yapar denilerek bu hizmet ve yatırımlarında 24 Haziran’dan sonra artarak devam edeceğine vurgu yapıldı.

Artvin Merkez Esnaf Ziyaret Edildi

AK Parti’nin bir yoğun programı da Artvin Merkez’de gerçekleştirildi. Artvin Merkez seçim çalışmaları kapsamında Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Milletvekili Adayımız Av. Erkan Balta, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Merkez ilçe Başkanı Şenol Alpaslan, İl genel meclis Üyemiz Mehmet Akalın, belediye Meclis üyeleri, İl ve merkez İlçe teşkilatlarının katılımıyla esnaf gezisi gerçekleştirildi. Vekil, vekil adayları ile birlikte teşkilatların yoğun desteğiyle gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinde halkın Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ile Milletvekili adayı Ertunç Erkan Balta’ya sıcak ilgisi gözlerden kaçmadı. AK Partililer esnaf gezisinde esnaflara ve esnafların işyerlerindeki çalışanlara hayırlı işler dileyip dua ve destek istediler. Burada yapılan görüşmelerde; “ Her şey Artvin için, Her şey Türkiye için” vurgusunda bulunulurken, Artvin halkının ve esnafların gösterdikleri sıcak ve samimi ilgiye teşekkür edildi.

Milletvekili Ve Milletvekili Adayları Şavşat’ta Seçim Çalışmalarına Pazar Esnaf Ziyaretini Gerçekleştirdi

AK Parti’nin bir yoğun programı da Şavşat ilçesinde gerçekleştirildi. Milletvekili Dr.İsrafil Kışla, Milletvekili adayları Av.E. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, İl Başkan yardımcıları, İlçe Başkanı Etemşah Çoşkun, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Temiz, Kadın Kolları Başkanı Serpil Evran, Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Işık, İl ve İlçe Teşkilatlarının mensupları ile Pazar esnafı, İşletme sahibi esnaflar ziyaret edildi ve dertlerini dinlendi. Esnaflara Hayırlı işler dileyip dua ve destek istendi. Esnaf ziyaretinin ardından Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’nın Şavşat halkına verdiği iftar programı ile son buldu. Ziyaretlerde “Her şey Şavşat için, Her şey Artvin için, Her şey Türkiye için” vurgusunda bulunulurken Şavşat esnafına teşekkür edildi.

AK Parti’nin yoğun seçim çalışmaları 24 Haziran’a kadar temponun artmasıyla süreceği ifade edildi.

Share
372 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?