logo

AK Parti Sandık Kurulu Üyeleriyle Yemekte Buluştu

AK Parti Artvin Merkez İlçe Teşkilatının organize ettiği Artvin merkez ve köylerdeki sandık başkanları, sandık müşahitleri ve bina sorumluları ile Yüzme Havuzu düğün salonunda akşam yemeği düzenledi.

Yemeğe Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri, Gençlik Kolları Başkanı Burak Coşkun, merkez ve köy sandık kurlu üyeleri katıldılar.

Tüm mahalleler ve köylerde bulunan sandıkları numaralarına ayrılan masalarda sandık görevlilerinin bir arada oturmaları sağlanmış. Yenilen yemeğin ardından merkez ilçe başkan yardımcısı seçim işlerinden sorumlu birim başkanı Dursun Demir sandık başkanlarına ve müşahitlerine 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde ki görev ve yetkileri hakkında eğitim verdi. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sandık kurulu için yaptığı konuşma dinletildikten sonra Genel Merkez Seçim İşleri tarafından hazırlanan sandık kurulu eğitim animasyonu izletildi.

Katılımın yoğun olduğu akşam yemeği ve eğitim toplantısında Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve İl Başkanı Erkan Balta yaptıkları konuşmalarda Artvin Sevdasının yapılan hizmetle ölçüldüğünü, Artvin’e bu zamana kadar kim ne yaptıysa ona bakılıp kararı ona göre verilmesini istediler. AK Parti’nin Artvin’den 2 milletvekili göndermesi bu saatten sonra sürpriz olmayacağını da vurgulayan konuşmacılar sandıkta görev alan kişilerin sandıklara çok iyi sahip olmasını istediler.

Etiketler: » »
Share
1138 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?