logo

AK Parti Milletvekiline MHP Ziyareti

MHP İl Başkanı ve Ülkü Ocakları İl Başkanı’ndan Erkan Balta’ya ziyaret

 

24 Haziran Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 27. Dönem Artvin Milletvekili olan Av. Erkan Balta’ya genel seçimlerdeki Cumhur İttifakı ortağı olan MHP’den ziyaretçileri vardı. MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Ogün Erdem, AK Parti Milletvekili Ertunç Erkan Balta’yı TBMM’deki makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Milletvekili Erkan Balta’ya hayırlı olsun diyerek başarı dileyen Kılınç ve Erdem, bir süre görüş alışverişinde bulunarak Artvin’de dair hayırlı hizmetler noktasında her daim ortak hareket edeceklerini ve ülkemizin ve de ilimizin sorunlarını çözme noktasında ortak çaba içerisinde olunacağı ifade edildi. MHP İl Başkanı Serdar Kılınç yaptığı açıklamada; “ Ülkü Ocakları Artvin il Başkanımız Ogün Erdem ile birlikte Artvin Milletvekili Erkan Balta’yı Meclis’te hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yüce Rabbim Artvinimize ve Ülkemize hayırlı hizmetler etmeyi nasip eylesin. Çalışmalarında başarılar dileriz. 24 Haziran genel seçimlerinde MHP ve AK Parti Cumhur ittifakı ve Millet aklı diyerek yola çıkmıştı. Bizim ittifakımız seçimlere kadar değildi elbette ki. Bizim amacımız ülkemizin ve ilimizin sorunları ve de bu milletin problemlerini çözme noktasında ortak akılda buluşmaktır. Birlikte çözümleri üretebilme noktasında bizlerin her daim Sayın vekilimize destek olacağının bilinmesini istiyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de işaret ettiği gibi bizler seçim ittifakı yapmadık. Milletin ortak aklını harekete geçirdik. Bu sebeple ilişkilerimiz olumlu seviyede sürecektir ve milletimizin desteği ile Cumhur ittifakı seçimden sonra da başarılı olacaktır” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Av. Erkan Balta’da ziyaretlerinden dolayı MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ve Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem’e hem Cumhur ittifakına verdikleri destek ve çabadan hem de bu ziyaretten dolayı teşekkür etti. Cumhur ittifakının Artvin’de olumlu sonuçlar verdiğini belirten Balta, 27.dönemde gerçekleştirecekleri çalışmalarda Artvin MHP’nin de her daim desteğini ve görüşünü alma gayretinde olacaklarını belirterek nezaketlerinden dolayı bir kez daha teşekkür etti.

MHP Artvin İl Başkanı ve Ülkü Ocakları Başkanı’ndan Olcay Kılavuz’a Ziyaret

MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanımız Ogün Erdem, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’u meclisteki makamında ziyaret ettiler.

MHP’den 24 Haziran genel seçimlerinde Milletvekili seçilen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un Artvin’den önemli ziyaretçileri vardı. Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem, Olcay Kılavuz’u meclisteki makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Artvin’den götürülen hediyeler ziyarette Olcay Kılavuz’a takdim edildi. MHP Artvin İl Başkanı Kılınç ve Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem, Olcay Kılavuz ile bir müddet sohbet ederek genel durum değerlendirmesi gerçekleştirdi. Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem yaptığı açıklamada; “Sayın genel başkanımız tüm Artvin teşkilatlarımıza selamlarını iletti. Yüce Rabbimiz gençliğin Kılavuzunun, Türk milletinin vekilinin yardımcısı olsun” dedi.

MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Ogün Erdem’in Ankara’da bir dizi ziyaretler daha gerçekleştirecekleri belirtildi.

Share
593 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?