logo

AK Parti Milletvekili Kışla’ya Büyük Onur

Bosna Hersekli Öğrenciler, Kışla’yı Yılın Siyasetçisi Seçtiler

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’ya büyük onur. Bosna Hersek’teki Uluslararası Saraybosna Üniversitesi, Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’yı “Yılın En İyi Siyasetçisi” olarak seçtiler.

AK Parti Artvin Milletvekili, Dr. İsrafil Kışla, Bosna Hersek’teki Uluslararası Saraybosna Üniversitesi öğrencilerinin oylamaları sonucunda “Yılın en iyi siyasetçisi” kategorisinde Altın Sebil Ödülüne layık görüldü. AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’ya tebrik mesajı gönderen Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Kışla’yı Saraybosna’ya davet ettiler. “
16 Ocak 2016’da Saraybosna’da bu büyük ödül töreninde görüşmek üzere” şeklinde mesaj gönderen Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nin ödül törenine Kışla’nın katılması bekleniyor. Saraybosna Üniversitesi tarafından bu büyük ödüle layık görülen Vekil Kışla, duyduğu mutluluğu ifade ederken, Artvin’i uluslararası camiada da temsil edecek olmanın kendisine gurur vereceğini söyledi. 16 Ocak 2016 tarihinde Bosna Hersek Saraybosna’da düzenlenecek olan “Yılın En İyi Siyasetçisi” ödül törenine katılacağını vurgulayan Kışla, bu ödüle layık görülmesinden dolayı da bizzat Saraybosna Üniversitesi öğrencilerine teşekkür etme fırsatı bulacağı için de mutlu olacağını sözlerine ekledi.

Saraybosna Üniversiteli Öğrenicilerden Vekile İngilizce Mesaj  

Saraybosna Üniversiteli Öğrenciler ayrıca Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’ya İngilizce bir mesaj göndererek layık görüldüğü büyük ödül için tebrik ettiler. İngilizce olarak gönderilen mesajda ise; “Izaslanik grada Artvin Dr. Israfil Kisla (Ak Party) je izabran od strane studenata Internacionalnog Univerziteta u Sarajevu u finalu glasanja za nagadu Zlatni sebilj u kategoriji najbolji politicar. Sve cestitke Dr. Israfilu Kisla

Vidimo se Januara 16. 2016. godine na velikoj ceremoniji dodjele nagrada u Sarajevu

AK Party Deputy of Artvin, Dr. İsrafil Kışla was choosen by the students of International University of Sarajevo at the end of the voting for Golden Sebilj award as, “the best politician of the year”. Congratulation to Dr. İsrafil Kışla.

See you, On January 16, 2016 on big ceremony award in Sarajevo” ifadelerine yer verildi.

Share
795 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?