logo

reklam

AK Parti Milletvekili Kışla: Ardanuç’a Cezaevi Yapılacak

Ardanuç Kışla’yı Coşkuyla Karşıladı

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla Ardanuç ilçesine gelerek seçmenlerle bir araya geldi. Kışla, Ardanuç ekonomisine büyük katkılar sağlaması ve ilçedeki göçün durdurulmasına katkı sunması beklenen cezaevi projesinin kısa bir süre içerisinde başlayacağı müjdesini verdi.

 

Ardanuç AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, AK Parti İl Başkan Yardımcılarından Turgut Sarı, Halim Öztürk, Yüksel Kantar, İl Genel Meclisi üyesi Turgut Güner ve partililer Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’nın programında eşlik ettiler.

1 Kasım seçimleri öncesinde ilçe ziyaretlerine devam eden milletvekili İsrafil Kışla Ardanuç ilçesine geldi. Köy pazarı esnafını ziyaret eden Kışla’ya Ardanuç halkı yoğun ilgi gösterdi. Pazar esnafıyla sohbet eden Kışla gördüğü ilgi karşısında memnuniyetini dile getirdi. Daha sonra ilçe parti binasına gelen Kışla sandık başkanlarıyla bir araya geldi. Sandık eğitimi hakkına sandık başkanlarına bilgi verdi.

Ardanuç’a Cezaevi Yapılacak

Ardanuç ilçesine yapılan yatırımlar hakkında açıklamalarda bulunan Milletvekili İsrafil Kışla “AK Parti’den başka çıkış yol yok, ilçemize çok büyük yatırımlar yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz, Anadolu Lisesini hizmete açtık, Devlet hastanesinde diyaliz ünitesi merkezi açtık, İmam Hatip Lisesini açtık ve yeni binayı yatırım programına aldık, 96 yatak kapasiteli Engelsiz Yaşam Merkezini hizmete açtık, kaymakamlık binasının inşasına başladık ve yakın zaman içinde tamamlayarak hizmete açacağız, Afat kapsamında ilçemizde 98 adet ev tamamlanarak hak sahiplerine teslim ettik. İlçemizde yarı açık ceza evi yapılacaktır bu konuyla ilgili olarak projesi yapıldı ve kısa zaman içinde temelini atacağız. Ardanuç meslek yüksek okuluna kavuşacak. İlçemizde içme suyu problemi olan köyümüz kalmayacaktır” dedi.

Hasret Bitti, Yol Açıldı

Ardanuç programında konuşmasına devam eden Milletvekili İsrafil Kışla “35 yıllık Ardanuç Ardahan yolu asfaltı yapıldı. Ardanuç’tan Geçitli Köyüne kadar olan asfaltlama çalışması tamamlandı. Hasret sona erdi, ulaşımda rahatlık getirildi” dedi.

Kışla “Bu seçim sıradan bir seçim değil, Türkiye’nin kalkınma var olma seçimidir. Sandıklarımıza sahip çıkmak zorundayız, söz milletindir, bizler hakkı, hukuku ve adaleti korumak zorundayız. 7 Haziran seçimlerinde Yüzde 41 oy almamıza rağmen tek başına iktidar olamadık, ülkemizin AK Parti’ye kalkınmaya ve büyümeye ihtiyacı vardır. Bu seçim Milletvekilliğinin önünde bir seçimdir. Başarı tek başına elde edilemez, hep birlikle beraber olarak İlk günkü aşkla çıktığımız bu hizmet yarışı yolunda 1 Kasım’da iktidara geleceğiz” dedi.

Share
1170 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?
#

AK Parti Milletvekili Kışla: Ardanuç’a Cezaevi Yapılacak” için 1 yorum

  1. UMUT : diyor ki:

    çok lazımdı