logo

Ak Parti Kadın Kolları İstişare Toplantısı Yapıldı

 

Ak Parti Kadın Kolları Artvin il başkanlığı İl ve ilçe belediye başkanları eşleri, ilçe kadın kolları başkanları, teşkilat başkanları, belediye meclis üyelerinin katılımıyla Artvin merkezde bir istişare ve tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya  Artvin Belediye başkanı Mehmet Kocatepe ve Ak Parti İl başkanı Erkan Balta’da katılarak konuşma yaptılar.

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri, İlçe Kadın Kolları Başkanlarını toplayarak Ankara’da katıldığı İl Başkanları toplantısında AK Parti Genel Merkezinin konuşmalarını ve teşekkürlerini İlçe Başkanlarına iletti.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri, “Biliyorsunuz ki bir ay önce İl Kadın Kolları Başkanı olarak atandım. Hızlı bir şekilde yönetimi kurduk ve seçim çalışmalarına başladık. 7 Haziran genel seçimlerine canla başla gayretle çalışıyoruz. Önümüzde önemli bir seçim var bu seçimlere hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin gelişmesinde çağdaşlaşmasında biz kadınların aktif olarak siyasette yer almasının büyük önemi var. Bu önemli görevin Artvinli hanımlar olarak hep birlikte üstesinden geldik ve geleceğiz. Bu sorumluluk bilinci ile daha refah bir Türkiye için, eşitlik için, adalet için, huzur için, yılmadan, yorulmadan aydınlık yarınlar için gayretle çalışacağız. Kadın kollarımızın her kademesinde görev alan arkadaşlarımızla birlikte özveri içerisinde, samimi bir gayretle çalışacağız.

Her başlangıç ve her yenilenme bir heyecandır. Bizlerde Ak Parti kadın kolları il başkanlığı olarak yenilenmenin heyecanıyla bu kutlu davanın, bu mukaddes yürüyüşün ilçelerde temsilcisi olan siz kıymetli dava ve yol arkadaşlarımızla bugün burada bir arada olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.

Ben biliyorum ki kadınlar yüreklerinde hissedince yapamayacakları hiçbir şey yoktur, biz bu işin ehemmiyetini yüreklerimizde hissederek önümüzdeki bu seçim sürecinde açılmadık kapı dokunulmadık gönül bırakmayacağız.

Kadınlar beşiği de sallar dünyayı da diyorum ve sizleri Allah’a İlçeleri de size emanet ediyorum” dedi.

Daha sonra konuşma yapan il başkanı Erkan Balta; “Artvin’de bugün gerçekten de önemli icraatlar gerçekleştirmiş bir teşkilatın mensupları olarak gururla burada bulunuyoruz. Artvin açısından ve Türkiye açısından çok önemli bir sürece giriyoruz. 2015 genel seçimleri Türkiye’nin geleceği, yeni Türkiye’nin yeni rotasının çizilmesi ve yeni Türkiye’nin temellerinin atılması açısından bugüne kadarki seçimler içerisinde en önemli seçimdir. Bize bakan yönüyle de Artvin’den iktidar partisinin İki tane Milletvekilinin olması demek Artvin’in ve Artvinlinin meselelerinin çözülmesi için iki nefes, iki enerji demektir. Hedefimiz iki milletvekilidir ve siz değerli kadın kollarımızdan çok şey bekliyoruz, sizlerin güler yüzünüz ve samimiyetinizle bu davayı hedefine ulaştıracağınıza inanıyor, sizlere güveniyor toplantınızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Toplantıda konuşma yapan belediye başkanı Mehmet Kocatepe; “bizim rakibimiz o veya bu parti değil en son seçimde almış olduğumuz oydur, yani kendimiziz” diyerek bazılarının imkânsız dediği şeyi başaran Artvin’in bu hedefi de gerçekleştireceğine inancının tam olduğunu belirten Kocatepe, 2015 seçim çalışmalarında tüm teşkilata ve kadın kolları çalışanlarına başarılar diledi.

Share
1863 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?