logo

AK Parti İl Teşkilatından İl Emniyet Müdürlüğü’ne Taziye Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin İl Teşkilatı, Artvin İl Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulundu. İl Başkanı Erkan Balta, İstanbul’daki hain saldırıyı bir kez daha protesto ederken, teröre en güzel cevabı milletimizin vereceğini söyledi.

AK Parti Artvin İl Teşkilatı, Artvin İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi ve Emniyet Teşkilatına destek ziyaretinde bulundular. AK Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta, İl Başkan Yardımcıları Fikret Erdoğan, Yüksel Kantar, Gökhan Topçuoğlu, Kemal Şimşek ile birlikte İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi’yi ziyaret etti. İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi’nin makamında gerçekleşen ziyarette açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta, “Bu millete, bu ülkeye, bu devlete kader çizmek isteyenler; kader Allah’ındır. Milletimizi yürüdüğü hak ve hakkaniyet yolundan çevirmek isteyenlerin alçak ve hunhar saldırıları, mütevekkil milletimize rota çizdiremeyecek. Bu ahvalin fedakarları şehitlerimize Allah’tan rahmet, kalanlara sabır ve metanet dilerim. Milletçe oyunları, hesapları doğru teşhis ederek sarsılmamamız gerekiyor. Efendimizin (SAV) veladetine denk gelen bu günde kandilinizi tebrik eder, Milletimize başsağlığı dilerim. Bir Anadolu türküsünde diyor ki “Yine Ben Sararım Yarelerimi”. Allah’ın izniyle yine biz sararız yarelerimizi. Bu alçak saldırıyı düzenleyenlere ve arkasındaki odaklara en güzel cevabı yine milletimiz verecektir. Milletimiz hunharca düzenlenen saldırı sonrasında terörden korkmadığını bir kez daha göstermiştir. Bu hain odaklar milletimizi bölemeyeceklerdir. Milletimiz hem polisinin, hem askerinin hem de devletimizin yanındadır. Bizler bugün AK Parti teşkilatının her daim yanında olduğumuzu göstermek istedik. Bu vesile ile Emniyet teşkilatımızın ve milletimizin tekrar başı sağolsun, diyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Artvin İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi ise nazik ziyaretlerinden dolayı AK Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta nezdinde tüm AK Parti teşkilatına teşekkür ettiğini söyledi.

Ziyaretin ardından AK Parti İl Başkanı ve beraberindekiler İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki polisleri de ziyaret ederek başsağlığı temennisinde bulunarak İl Emniyet Müdürlüğü’nden ayrıldılar.

Etiketler:
Share
436 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?